Oceny Kia Sephia I Sedan

Oceny Kia Sephia I Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Sephia I Sedan

~tomek424
Sedan 1.5 i 16V 105KM 77kW
Jeżeli ktoś szuka taniego i solidnego i DOBRZE WYPOSAŻONEGO samochodu to trafił w dziesiątkę. Kia Sephia to nic innego jak Mazda 323 w innym opakowaniu. Kupiłem to auto przypadkiem i z musu bo potrzebowałem samochodu do dojazdu do pracy od zaraz (dziennie 80 kilometrów). W między czasie obejrzałem Golfa III, który był dwa razy droższy i dwa razy biedniejszy, Daewoo Tico, które było za małe więc zdecydowałem się na coś mniej spotykanego czyli...
3,7
~Wola
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Bardzo fajny i udany samochód, stylistyka jak na koniec roku \'93 jest kapitalna, lakier jest dobrej grubości. Samochód posiada zarówno sporą przestrzeń bagażową jak i tą dla pasażerów i kierowcy a mimo wszystko jest dosyć kompaktowy i zwrotny. Lepszym wyborem byłby silnik 1.5i lub mocniejsza wersja 1.6i, chociaż nie wiem jak w ich wypadku wychodzi ze spalaniem. Samochód jak za takie śmieszne pieniądze jest jak najbardziej godny polecenia, w...
~pat
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Może nie przejechało dużo 130tys bo to zawsze drugie auto, choć te pierwsze się zmieniają co parę lat, ale już ma 15 lat. Lubię nim jeździć z sentymentu i za to że jest niezawodne. Dla mnie super na 130tys i 15lat. Auto ma pełną elektrykę i wszystko działa jak zawsze.Tankować i jeździć.
~magem001@interia.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Mam auto z nadwoziem typu hatchbak 5-drzwiowe z tylnym spoilerem. Jest to trochę usportowiona wersja z silnikiem 1,8 DOHC benzyna i sztywniejszym zawieszeniem.Wyposażenie tzw. ful wypas, za tą cenę mógłbym pomarzyć tylko o innej marce mającej takie osiągi i wyposażenie. Jedyną wadą są bardzo cienkie blachy, szczególnie maska.Każde nawet lekkie puknięcie, nawet tylko ręką powoduje jej pogięcie. Parkowałem na ulicy i łobuzy mi ją pogieli.
4,1
~Zbyszek
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Jezdze 7 lat bez usterek. Nigdy mnie nie zawiódł. Słaba wentylacja, nie najlepsze hamulce, słabe zawieszenie. Spręzyny z tylu "siadły" więc je rozciagnąłem i zahartowałem na nowo. Teraz jest nawet lepiej niz było. Fajne autko.
~prsmusic@interia.pl
Sedan 1.5 i 16V 110KM 81kW
NIezły samochód za niezłą cenę. Zewnętrzna linia karoserii , sprawia wrażenie limuzyny. W środku trochę dużo plastiku ale to można przeboleć. Mam ten samochód od 4 lat i powiem jedno: jeżeli dbamy o samochód i wymieniamy wszystko tak jak jest to w instrukcji możemy byc pewni że będzie on nam długo i dobrze służył-bo do tego został stworzony.
~adam
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
dobre auto za małe pieniądze, polecam. Jak dbasz o auto to i ono będzie wdzięczne.
~wlad
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
wbrew pozorom bardzo solidne auto - nigdy mnie nie zawiodło.
~Szyszon
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Jak na auto za taką cenę i taki rocznik jestem z niego bardzo zadowolony i mogę polecić każdemu.
3,3
~Boniek
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
przy takim przebiegu normalne usterki...ale nie za często..cena super
Kia Sephia I Sedan