Ocena kierowcy - Kia Sephia II

Silnik 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Rok produkcji 2000
Kia Sephia II 1.5 i 16V GL 88KM 65kW 2000-2002 - Oceń swoje auto
Karoseria : zero oznak korozji ZASKOCZYLA MNIE TEZ POTężNA ILOSC MIEJSCA
JESTEM POD OGROMNYM WRAżENIEM!! POZYTYWNYM!! SILNIK MAZDY!! WIEC MYSLE ZE ZROBI JESZCZE KOLEJNE 100tys BEZ PROBLEMU!! WYKONANIE ZAWIESZENIE.... tylko te plastiki :P
Biegów hm trzeba troche poszukac.... ale to zaraz po kupni eteraz wchodzą odruchowo
Przód troche do zewnątrz no ale mysle ze to kwestia opon.... kupiłem auto z oponami "HANKOOK" nie wiem co to po drugie są prawie łyse... do tej pory ich nie zmieniałem Chce dodać że auto ma z tyłu WIELOWACHACZOWE :D zawieszenie :D w tej klasie za tą cene to rzadkosc auto z rocznika 1999 raczej wogole niespotykane
Męczy tylko tył... nie widać klapy a mam 186 wzrostu :D
JAK TRZEBA TO GRZEJE :D Szkoda że nie ma KLIMY :(
Śmiało moge powiedzieć że miejsca jak w aucie klasy OPEL VECTRA z przodu i z tyłu na nogi nawet nie ma co porównywac z innymi autami tej klasy
Jeśli chodzi o silnik przy 110 - 120km/h troche głośno ale później powyżej 130 znowu jakby ciszej....
Uważam że jak na koreańskie auto o mocy prawie 90koni bardzo dobrze... przy mojej spokojnej jeździe.... a mieszkam na śląsku wiec w sumie caly czas miasto.... swiatla krzyżówki 7,5 L Chociaż przyznam że jeżdże bardzo oszczędnie
auto kupilem w roku 2007 w czerwcu za 9500 od pierwszego wlasciciela kupione w salonie serwisowane z przebiegiem 98tys
Samochód mam rok.... wymieniłem tylko przy zakupie POMPE WODY i AKUMULATOR... ostatnio końcówki stabilizatora (TYł) ale to są normalne części które sie eksploatują
BRAK JAKICHKOLWIEK!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V GL 88KM 65kW [l/100km]