Ocena kierowcy - Kia Sorento II SUV

Rok produkcji 2011
Kia Sorento II SUV 2.0 CRDi 150KM 110kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Pompa paliwa
Inne : Jakość serwisu i assistance KIA
Myślę że wszystko psuje jakość obsługi klienta.
Od początku problemy ze skrzynią biegów. 3 miesiące po zakupieniu auta (6 tys. km) padła pompa paliwa. Auto na gwarancji. W serwisie na naprawę czekało ponad miesiąc. Po wielkiej awanturze auto zostało naprawione. Interwencja w dziale obsługi klienta (Call Center) totalna kpina. Zero reakcji. 2 miesiące po naprawie w trakcie podróży z trójką dzieci auto ponownie stanęło w trasie (przebieg 10000 km). Wg. mnie ponownie pompa paliwa... KIA Assistance to kolejna kpina z klientów. Auto zostało wywiezione na lawecie z Tarczyna do Nadarzyna, pomimo że zgłaszałem prośbę o podstawienie samochodu do Warszawy. Pani powołała się na procedury. Efekt - serwis w Nadarzynie nie przyjął auta (bo niedziela) i wraz z trójką małych dzieci zostałem pozostawiony przez sympatycznego pana laweciarza pod zamknniętą bramą serwisu w Nadzarzynie k/Warszawy w szczerym polu.Auto na lawecie odjechało na parking zastępczy. Assistance przez ponad 4 godziny nie był w stanie zorganizować samochodu zastępczego, ani nie był w stanie podać przybliżonego terminu podstawienia samochodu. Efekt - powrót do domu na własny koszt taksówką. Ciekawe ile miesięcy będę teraz czekał na naprawę. KIA - KUP INNE AUTO Po co mi taka 7 letnia gwarancja??? Podobno jest kryzys w brażny, teraz już wiem dlaczego.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CRDi 150KM 110kW [l/100km]

11,8