Oceny Kia Sorento II SUV

Oceny Kia Sorento II SUV – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Sorento II SUV

~Piotr
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Nie jest to ML. Bo taki był mój poprzedni samochód. Ale ma swoje zalety. ML 3.5 benzyna palił 16-18 a kia 8.5l diesla. Wyposażona jest całkiem przyzwoicie. Brakuje mi otwierania elektrycznego klapy z pilota. Wygoda. Niby sama parkuje choć nigdy nie używałem. Dużo czujników parkowania jak i kamera. Nigdy nie używałem i raczej nie będę. Wentylowane siedzenia. Regulacja tylnich oparć. I dużo innych dodatków. I tanie części. Ma swoje plusy. Nie...
~Gregory
SUV 2.0 CRDi 150KM 110kW
Samochodem jeżdżę 6 lat, przesiadłem się z Audi a6 i to jest dzień do nocy. Kia bije na głowę Audi w każdym calu, komfort, spalanie, a nawet niezawodność. Przy 150km i swoich gabarytach to auto świetnie dynamicznie przyspiesza, a na tasie pali śmiesznie mało jak na dużego SUVa, 6l/100km! Polecam dobry silnik, wielkie pakowne auto.
~Boss
SUV 2.0 CRDi 150KM 110kW
Samochód bardzo wygodny, komfortowy SUV z wielkim bagażnikiem jak kombi. Silnik jest bardzo elastyczny, moc wystarczająca a spalanie bardzo niskie jak na auto które waż prawie 2 tony. Po roku uzytkowania nie było żadnych usterek. Auto jest godne polecenia.
~Zibi
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Samochód duży, pakowny, dający poczucie bezpieczeństwa i solidności wykonania. Bardzo dobra zwrotność i widoczność. Mocny, cichy i oszczędny silnik plus udana skrzynia automatyczna. Dobrze spasowane plastiki - nic nie skrzypi w 8-letnim samochodzie !!! Niestety obraz psuje twardo zestrojone zawieszenie.
~Smith
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Autko zrywane dobrze trzyma się drogi. Bagażnik wystarczający na zapotrzebowania 4 osobowej rodziny. Zawieszenie mogłoby troszkę lepiej wybierać nierówności No ale tez troszkę waży. Wgrałem chipa i dopiero teraz jest ogień, zbiera się pięknie tak powinno byc fabrycznie nie czuć taj masy. Ogółem polecam Sorento
~Marcin
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Całość prezentuje się rewelacyjnie - spory samochód z dużym lukiem bagażowym, przestrzenią pasażerską, gdzie zmieści się cała rodzina. Wszystko to wygląda z klasą No i oczywiście ten silnik - mocy i ekonomiczny
~Jurek
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Jest dobrze bo spełniają się moje oczekiwania wygodnego i dostojnego (mnie ta sylwetka się podoba) samochodu, którym bez problemu można jeździć po mieście i autostradach oraz po grząskich polnych dróżkach.
3,7
~jurek47 z niemiec
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Auto ogolnie duze, wygodne niezle wykonane,jednak ciagle drobne usterki a tym samym ciagle odwiedziny w warsztacie powoduja ze nie mozna sie nim tak naprawde nacieszyc. Zamowilem ten samochod z pelnym wyposarzeniem:skory,panorama dach myslalem ze bedzie to auto moich marzen...zamiast tego czesto musze zwalniac sie predzej z pracy aby zdazyc do warsztatu w celu usuniecia kolejnej usterki....A wiec to co przezywam to raczej ciagly stres ...
~Igor
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Bardzo udane auto. Wzbudza zainteresowanie. Idealne do normalnej jazdy. Wygodnie i wysoko się siedzi. Nagłośnienie zupełnie wystarczające, jest gniazdo na pendriv'a. Ogólnie, jak na razie, jestem zadowolony.
~Wiśnia
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Bardzo przyjemny samochód, wysoki komfort jazdy po mieście i w trasie. W terenie nie mam porównania do aut tej klasy. Przyzwoity motor, pomimo dużej masy samochód dynamiczny. Duże ergonomiczne wnętrze, przyzwoicie wyciszone. Jedyne zastrzeżenia mam do sztywności nadwozia, wydaje mi się że Kia poszła na zbyt duży kompromis. Ogólna ocena bardzo dobra.
Kia Sorento II SUV