Oceny Kia Sorento IV

Silniki Hybrydowe plug-in Kia Sorento IV

Najnowsze oceny Kia Sorento IV

~KJS
SUV 2.2 CRDi 202KM 149kW
Mój problem polega na tym , że nie mam go czym zastąpić .... ;-( Auto na tyle udane że szkoda go sprzedawać .... Miałem kupić AUDI Q7 lub Q8 , tylko po co ? przepłacać ponad 100 tyś za dostępność z opcją większego silnika i zawieszania pneumatycznego. Silnik w KIA daje radę nawet na pełnym załadunku , nie muli , spalanie w normie , mamy wersję prestige .. więc jest totalnie wszystko. Jak na razie , nic nie nawaliło, wykonanie super...
~Kris
SUV HEV 1.6 T-GDI 230KM 169kW
Wszystko nam się w tym aucie zgadzało. Wygląd, Ilość miejsca, funkcjonalność, prowadzenie, nawet przyspieszenie spełniało nasze wymagania. Pewnie bym rozdawał 5teczki i komplementował, ale.....4000 kilometrów - awaria szyberdachu - 4 miesiące czekania (auto na szczęście jeździło). To drobnostka, choć zaskakująca (nierzadko zgłaszany problem z poprzednich generacji nie zniknął w nowej). Po 24 000 kilometrów - Combo -katalizator, wiązka...
~piotr_ciekliński
SUV Facelifting 2.2 CRDi 193KM 142kW
Auto ma tylko jednego rywala w swojej klasie (pomijając Hyundaia Santa Fe) i jest to Peugeot 5008, który jest mniejszy, gorzej wyposażony i droższy. Kia Sorento to bezkonkurencyjne rodzinne wozidło, do którego spakujesz całą chałupę (albo 7 osób). Na dodatek naprawdę fajnie wygląda i jest bardzo dobrze wykonana w środku.
~Bartek
SUV PHEV 1.6 T-GDI 265KM 195kW
Bardzo duża ilość miejsca w środku, bardzo dobre wykończenie. Nie odbiega od marek premium. Dobry zasięg w trybie elektrycznym. Za mała moc silnika spalinowego na taki samochód, słaba dynamika i przyspieszenie. Wolna skrzynia biegów. Jako samochód rodzinny użytkowany głównie w mieście sprawdza się idealnie ale brakuje w nim troche emocji :)
~Marek
SUV HEV 1.6 T-GDI 230KM 169kW
Mimo bardzo niewielkiego przebiegu mogę dać śmiało maksymalną ocenę
~Andrzej
SUV HEV 1.6 T-GDI 230KM 169kW
Kolejny samochód marki Kia. I kolejne zaskoczenie jakie postępy z modelu na model.
Dziennik kosztów dla Kia Sorento IV
9,2
~Fox Funny
SUV HEV 1.6 T-GDI 230KM 169kW
Cicho i komfortowo. Potrafi miło zaskoczyć przy przyśpieszaniu. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Jakość poza małymi szczegółami to klasa premium.
~Igor
~Witold
SUV HEV 1.6 T-GDI 230KM 169kW
Pomimo pojemności 1,6 l stosunkowo dobrze sobie radzi jadąc przepisowo, więc bez układu elektrycznego (w przypadku gdy bateria 1,49 kWh jest na minimum po poprzednim dużym wysiłku), 132 kW ma problemy z całkowitą masą, która w wersji Prestige osiąga 2035 kg. (Silnik)