Oceny Kia Spectra I Hatchback

Najnowsze oceny Kia Spectra I Hatchback

2,9
~Jarko
Hatchback 1.6 i 107KM 79kW
Części ogólnie bardzo drogie, poza tym dostępne albo w serwisie albo zamienniki które i tak maja swoją wartość. Ciężko zdobyć części. Z przodu komfortowo, z tylu troszkę mniej. Bagażnik w miarę pojemny. Spalanie zbyt wysokie. Skrzynia ma takie przełożenie ze łatwiej robic to noga
~pavlo
Hatchback 1.6 i 107KM 79kW
całkiem niezły wóz, mało awarii, gdy jest poniżej zera tylne amory strasznie się tłuką, wymiana na nowe nic nie dała, widocznie ten typ tak ma, sondy lambda wymienione z powodu tankowania lichej benzyny na tanich stacjach-teraz OK.
3,7
~tomek96a@op.pl
Hatchback 1.6 i 107KM 79kW
Jedyny mankament najbardiej mi doskwierający,to za nisko zawieszony tył pjazdu.Muszę uważać żeby nie połamać chlapaczy przy zjeżdżaniu z krawężnika,bo raz juz je wymieniałem.(uważam że powinny być gumowe a nie plastikowe)
~sagaduo@wp.pl
Hatchback 1.6 i 107KM 79kW
ostatnio byłem na przeglądzie gwarancyjnym w serwisie KIA w Barlinku bardzo miła atmosfera jestem mile zaskoczony cena jaką zapłaiłem za przegląd to 480 zł wymieniono wszystkie oleje płyny i wiadomo to co musieli zrobić dodatkowo podczas przeglądu gwarancyjnego
~marzena
Hatchback 1.8 i 125KM 92kW
samochód idealny do miasta , nie pali wiele , kocha duże obroty silnika zwłaszcza na autostradach, jest pojemny i w pełni wyposażony(wersja GSX)Polecam.
~martines
Hatchback 1.6 i 107KM 79kW
Super samochod za odpowiednie pieniadze jestem bardzo zadowolony
~AG email sagaduo@wp.pl
Hatchback 1.6 i 107KM 79kW
bardzo dobry samochód za nieduże pieniądze bardzo miły serwis w Barlinku nawet mogę stwierdzić,że mile mnie tam zaskoczyli za ostatni przegląd zapłaciłem 480zł rewelacja
3,6
~ksowa74@netscape.net
Hatchback 1.6 i 107KM 79kW
auto calkiem niezle i tanie. Posiadam je rok i nie bylo zadnych powaznych usterek. Troche rozczarowuja problemy z elektryka, ale jak na auto za tak male pieniadze to calkiem niezle.
~Witold
2,6