Ocena kierowcy - Kia Sportage V SUV

Rok produkcji 2022
Kia Sportage V SUV 1.6 T-GDI 150KM 110kW 2021-2024 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Komfort podróżowania perfect
Inne : Brak , auto nowe
Auto uważam za idealne w swoim przedziale cenowym. Nie jest kosmicznie drogie jak niemiecka konkurencja i do tego na podobnym poziomie co do jakości materiałów + ma więcej miejsca niż, np audi Q5
Delikatnie pracuje jest cichy i dla mnie wystarczający. Przy normalnej jeździe jak i na autostradzie wszystko tak jak powinno być. Moc 150KM akurat do auta, radzi sobie bez problemowo (wiadomo, ze zawsze moze byc wiecej ale pytanie po co skoro wszedzie radary ograniczenia drogie mandaty itp)
Chodzi dobrze, brak specjalnych rewelacji ale rownież brak problemów czyli po prostu jest tak jak ma być
Komfort z jazdy jest naprawde na wysokim poziomie, autem pokonując drogę 800km nie czuć zmęczenia więc tutaj zasługuje na wysoką notę
Widać skok do przodu w stosunku co do poprzednika, nie mam do czego sie przyczepić a sam design/wygląd budzi strach i sprawia, ze czasem auto wygląda jak z przyszłości
Idealna, początkowo nie byłem zwolennikiem tych szklanych długich wyświetlaczy ale teraz z czasem widzę , że to dobre rozwiązanie i sprawia , ze widoczne za szybą jest wszystko
Kwestia przyzwyczajenia, dla mnie wszystko ok
Wszystko OK
Przestrzeni jest ogrom, szczególnie na tylnej kanapie mozna leżeć (mało które auto ma w standardzie pochylane oparcie tylnej kanapy i to sie ceni)
Tutaj miłe zaskoczenie. W aucie jest naprawdę cicho!
Tylko paliwo
Bardzo dobra
Na tą chwilę wszystko ok
Nowe auto

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 T-GDI 150KM 110kW [l/100km]