Oceny Kia Stonic Crossover 1.2 MPI 85KM 63kW 2019-2020

Kia Stonic Crossover 1.2 MPI 85KM 63kW 2019-2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Kia Stonic Crossover 1.2 MPI 85KM 63kW 2019-2020

Crossover 1.2 MPI 85KM 63kW
Dla mnie to taki przeciętny Compact. Silnik mały 1.2 ale wystarczający do spokojnej jazdy. Mógłby trochę mniej palić bo przy b. spokojnej jeździe z klima w b. gorące lato 6,5l /100km a maksymalnie zszedłem bez klimy do 5,2-5,3l ale jazda 50-60 km/h i maks 80 w niezabudowanym. No ale to trochę większe autko niż Fiat Panda. W terenie górzystym może przeszkadzac wysoko prowadzona maska silnika,ale na płaskim nie ma problemow.
Kia Stonic Crossover