Ocena kierowcy - Kia XCeed Crossover

Kosulak, 2 lata temu
Silnik 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Rok produkcji 2021
Kia XCeed Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021-2022 - Oceń swoje auto
Bardzo fajne, rozsądne auto za rozsądne pieniądze. Połączenie wizualne coupe z właściwościami crossovera kompaktowego jak przyzwoity przeaswit. Auta ma ładną linie nadwozia, dobrze się prowadzi i jest dość przestronne.
Silnik jest dynamiczny, pracuje ok, mało pali. Średnie spalanie w cyklu mieszanym przy normalnej jeździe około 6,4l.
Skrzynia biegów ok, jednak sprzęgło jak ktoś tu już opisał nie wybacza błędów ;) trzeba się do niego przyzwyczaić.
Wszystko ok
Wygląd wizualny jest na 6. Auto się pięknie prezentuje szczególnie w kolorze quantum yellow. Linia nadwozia jest bardzo ciekawa i przykuwa oko.
Widoczność może być, nie jest za bajecznie ale idzie się przyzwyczaić
Tutaj bez żadnych zastrzeżeń wydaje się że wszystko jest w takim miejscu w jakim powinno być
Wszystko ok
Bardzo przyzwoita przestrzeń w środku. Wszystko na swoim miejscu.
Według mnie autko jest bardzo fajnie wyciszone. Wcześniej jeździłem mazda cx3 i mam wrażenie że przy większych prędkościach tam było głośniej w środku auta.
Na ten moment nie mogę nic napisać bo za krótko jeszcze tym autem. Natomiast usługi serwisowe są na pewno tańsze niż w maździe o to sporo tańsze ;)
Auto za niewygórowaną cenę, atrakcyjnie wizualnie i dobrze się prowadzące więc czego chcieć więcej ;)
Niestety nie mogę napisać za wiele bo autem zrobiłem tylko 1 tysn km. Teraz wszystko ok i mam nadzieję że będzie tak dalej.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 T-GDI 160KM 118kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Kia XCeed Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW