Ocena kierowcy - Łada Niva 2121

Tomasz, 6 lat temu
Rok produkcji 2001
Łada Niva 2121 1.7 78KM 57kW 1994-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Kupilem ja za 4 tys z 200q roku z lpg i dokozylem tysiaka by nadrobic co zaniedbal poprzednik . teraz sie odwdziecza. Naorawde mega radzi w terenie dobra opona i mozna orac wszedzie bloto woda gorki . jak zalaczysz blokade mozna drzewo z lasu ciagnac jak ursusem .
Zawieszenie : Czesci od liku i fajne ceny sa ludzie jak poszukasz po forum lub grupach na fb co zajmuja sie sciaganiem wszystkiego do tuningu pod ten model i o 3 razy tansze jiz do innych terenowek
Zawieszenie : Jak sie mocno ora w terenie to czy to niva czy japoniec to zawsze sie cos urwie lub wybije . ale rusek ma na tyle tanie czesci ze mozna smialo sobie tym glowy nie suszyc. Ludzie pisza ze galki padaja itd ale jak komus szkoda 120zl zeby wymienic komplet 5 elementow plus dwa sworznie i wymienia pojedyncze po 20zl to co sie dziwic . jak sie dba tak sie ma. Ja wymienilem po zakupie komplet i oralem bez litosci i rob nic nie stuka nic nie puka. Prosta wymiana tanie czesci polecam
Karoseria : Wedlug mnie gnije mniej niz vitara czy samuraj i zwasze punktowo a nie po calosci. Jak wytniesz raka wspawasz nowa blach i dobry pidklad polozysz np farba okretowa lub do renowacji zabutkow to posluzy wiecej niz salonowka
Przeniesienie napędu : Zadkaj o olej i bedzie spokoj a nawet jak padnie to koszt nowych to okolo 400/600zl
Polecam nie wierzczie mita o jej awaryjnosci . jeszcze raz powtarzam jak sie dba tak sie ma a tu dbanie jest naprawde tanie
Niezawodny. Prosty w obsludze i serwisie naprawiszwszedzie i wszystkim .
Plynna bez awaryjna
Teren oki a na asfalt jak to terenowka slabiej
Wiecej miejsca niz samuraj czy vitara spokojnie 4 osoby a nawet 5 i mozna smignac na grila w terenie
Jak kto lubi kwestia gustu
W zimie ciezko nagrzac przy otwartych szybah bo zachlapiesz blotem ha ha
5 osob smialo
Podglosnisz radio i poezja
Tani serwis
Nic taniej nie znajdziesz
Zarowki klakson . pompa sprzegla za 30zl
Urwalem drzwi s lusterkiem w lesie ha ha. A tak na serio uwazac na napedy przy simexach

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.7 78KM 57kW [l/100km]

12,3