Najnowsze oceny Łada

~jape#eu
2109 1.3 64KM 47kW
Łada Samara
Niezawodne , bardzo trwałe i przyjemne w prowadzeniu auto. Najlepsze z moich dotychczasowych aut. Gorąco polecam.
~Lukas
2131 1.7 i 81KM 60kW
Łada Niva
Dobry samochód dla myśliwego, leśnika lub po prostu niewymagającej osoby mieszkającej na odludziu z kiepskim dojazdem. Nieporównywalnie bardziej cywilizowany od UAZ-a a jednocześnie z dobrymi zdolnościami terenowymi. Psuje się jak każda Łada (w granicach rozsądku)ale jeździ i spełnia zadanie. Od właściciela wymaga regularnej obsługi i pewnej troski. Dobry samochód na lekki lub średnio-ciężki teren (pamiętajmy że to nadwozie samonośne bez ramy).
~kropi
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Łada 110
łada jest autem dla ludzi wytrwałych i dbających o nią jak coś pominiesz zacznie szwankować
~8szymon8
2109 1.3 64KM 47kW
Łada Samara
Ja to autko oceniam dobrze. Było to pierwsze moje auto i jak na nowicjusza za kółkiem cieszyłem się z Łady Samary. Auto bez elektronicznych wspomagaczy wiec kierowca i auto i nic więcej w ekstremalnych sytuacjach. Pozwala się wiele nauczyć więc polecam jak na pierwszy samochód mimo tego że urodziwy nie jest! ;)
~Domo
2106 Sedan 1.5 75KM 55kW
Łada 2106
Daję pięć gwiazdek, bo po prostu auto pozytywnie mnie zaskoczyło. Miałem się Ładą tylko nauczyć jeździć zaraz po otrzymaniu prawa jazdy, a tymczasem została u mnie na 2 lata:) Jeździ ładnie, nie psuje się, wyróżnia się w tłumie. Inni narzekają na swoje wehikuły, a ja każdego dnia dziwię się, jak dużo to auto może wytrzymać. Do tego można dzięki niej nawiązać sporo znajomości (czasem aż się człowiek irytuje, że każdy się przy niej zatrzymuje,...
2131 1.6 76KM 56kW
Łada Niva
Może dlatego ,że moja Nivka jest \"z tych starszych\" może dlatego że naprawiam Ją osobiście ale jest niezawodna! Oprócz tego co napisałem powyżej o kołach jest też orurowana co doskonale wpływa na ego kierowcy kiedy w korku na skrzyżowyniu wieją przed tobą drogie polakierowane osobówy a ty ruszasz bez \"picha\" jak panisko. A co!
~oskarek
21072 Sedan 1.3 64KM 47kW
Łada 2107
chronologicznie ostatni wpis należy do mnie . 75 tyś prawdziwy przebieg bezwypadkowa bez stłuczki drobne powtarzam drobne ogniska korozji podwozia.ale to łada nie moja bajka trzymać ją jako eksponat ? jeździć ? mam inne dwa . nie wiem ,właściciela pochowałem na wiosnę.
~joko
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Łada 110
generalnie auto jest spoko, nie można narzekać na auto z 99r za 4tyś. zł. jest duże, z dużym bagażnikiem, przestronne, jedzie się w miarę komfortowo, pali przeciętnie, trochę ma większą awaryjność ale wszystko jest tu do wymiany i to nie za wielkie pieniądze, generalnie polecam wszystkim tym którzy szukają auta bardzotaniego a solidnego. Nie wiem co można za taką kaskę kupić.
~Wojtek
2131 1.6 76KM 56kW
Łada Niva
Myślę o Wraglerze bo JEEP. Tylko, że kurczę nie bardzo jest się przed kim napinać. No bo przed kim? Sąsiedzi, panienki, znajomi, rodzina? Sam przed sobą? Tą mam 8 lat i następna tez będzie Niva.
~mmj_2004
2131 1.9 D 78KM 57kW
Łada Niva
KUP JAKO DRUGIE AUTO W DOMU,LUB JEŚLI POTRZEBUJESZ DO CIĘŻKIEJ ROBOTY. POLECAM ZIELONE NIVY 1,9 D Z NIEMIEC.