Ocena kierowcy - Łada Samara 2109

teen_spirit9@op.pl, 17 lat temu
Rok produkcji 1991
Łada Samara 2109 1.5 75KM 55kW 1984-2004 - Oceń swoje auto
Poczatkowo nie byłem szczególnie zadowolony , ale troszke nim kilometrów zrobiiłem. Łada da sie lubić !! !! Z wszelakich kolizji wychodzi sie z nieporównywalnie mniejszymi stratami w porównaniu do kogoś w kogo sie puknie :D Spotkałem niegdyś gościa na szrocie z delikatnie walniętym przodem , "upolował" jeep´a cheeroke´a. Po odkreceniu zderzaka powrócił do pierwotnego kształtu.
Dość fajnie p0racuje
Bezproblemowo funkcjonuje
Brak wspomagania... ale mimo wszystko sie bardzo przyjemnie jeździ , choć nie wiem czy to nie bedzie siła przyzwyczajenia
Bardzo dobra, spore lusterka, cienkie słupki
Wszytko jest przejrzyście rozmieszczone... a bo i nie ma tego zbyt wiele by mogło być nieprzejrzyście
Przy ciepłym silniku ogrzanie całego autka to kwestia 3-4 min
Kierowca... jak i pasażer na przednim siedzeniu nie mają większych powodów do narzekań , na tylnych siedzeniach już mogą troszke mruczeć
Dobre..... jak na konstrukcje lat 90-tych
Miasto ( LPG ) 8-10 , w trasie ...to już zalezy od "balastu" ale koło 8L. Z benzynką nie miałem zbyt wiele wspólnego wiec sie w tej kwesti nie wypowiadam
Fenomenalny
2 razy pękł przewód od chłodnicy co było raczej moim niedopatrzeniem aniżeli wadą. Pozatym autko idzie naprawić "młotem i przecinakiem" ;-))
Odkąd mam to autko jeszcez z takowymi nie miałem do czynienia , pchałem tylko raz ...jak sie zapomina o tankowaniu trza mysleć o pchaniu :D
Łada Samara 2109