Ocena kierowcy - Lancia Dedra Sedan

MARMUR, 19 lat temu
Silnik 2.0 i Turbo 165KM 121kW
Rok produkcji 1993
Lancia Dedra Sedan 2.0 i Turbo 165KM 121kW 1991-2000 - Oceń swoje auto
nie jest zle wszystko przeciez sie psuje:(
Do 3000 obr ma mula.Powyzej jak zalaczy sie turbo dopiero czuc ta moc!!!
ciezko wchodza biegi, bardzo duzo czasu sie na nie traci w porownaniu do innych aut, tak by autko mialo o wiele lepsze osiagi,no i krotkie biegi zwlaszcza 2,3...
Jest ok.Ja posiadam akurat auto z zawieszeniem -40.Klei sie drogi:)
Dla mnie jest ok.
Nie wiem jak u innych ale moja sporo pali.Jak po miescie wkrecalem to i 20l spalila min 18.Na trasie nie bylo roznicy moze o 1-2l to i tak duzo jak na 2litrowy motor.Beta 2.5l 24v tyle pali a lepiej sie odpycha.To tylko dlatego ze tak naprawde to auto jezdzi od 3000-6000 obr.
Szybko sie robi ciepelko.Jest ok!!Ja ma z elektronicznym ustawieniem nawiewu,fajna sprawa!!!
Sporo miejsca...
Jak dla mnie ok.Nie jest super cicho ale przynajmniej ja sie turbo zalaczy to slychac zajeb.... pomruk tego silnika...Na wolnych obr pyka jak zwykla 2.0l silnik-niepozorne auto:)
Ja nie jezdze wolno,trasa 130-210 16LITROW,MIASTO 0-160 20LITROW.Niby to troche fiata troche ale cenowo przygotujcie sie do cen alfy-zalamka!!
Auto w zakupie tanie,komfort ok,przyspieszenie jak na takie duze auto (8sek) to tez nie jest zle.Szkoda ze czesci takie drogie,moglo by mniej palic,calibra 150km mniej pali a niewiele gorzej sie pcha:lepsza skrzynia-szybciej biegi wchodza!!! no i dluzsze sa.Tak by nie miala wogole szans:)
Z drobiazgami nie jest zle raz po raz przelacznik od opuszczania szyb wariuje:)
No u mnie zawor sie wypalil a teraz sprzeglo,docisk sie walnol:(Duze ceny podzespolow

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i Turbo 165KM 121kW [l/100km]

14,3