Oceny Lancia Dedra

10 ocen

Najnowsze oceny Lancia Dedra

~sekula@gmx.net
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
jezde lan dedra sw 5lat, miala 59tsd km, teraz 221tsd km.jestem b zadowolony z niej,wszystko chodzi ok,regularnie dawalem ja do przegladu gdyz duzo jezdze w trasy jako muzyk, i nie bylo niespodzianek.teraz, jak wiek auta zbliza sie do 10! to bylo pare wymian, ale sie oplacalo, choc nie bylo tanio.mimo ze ma climatronic to nie jest jednak clima i to jest, pod tym wzgledem,zabawka.latem jest po prostu goraco.malo jest modeli z clima.szkoda.to...
~Krupnik
Sedan 2.0 i Turbo 165KM 121kW
Niesamowite autko. troszkę (naprawdę niewiele) zmodyfikowałem silnik(bez mała 200 hp) jak włącza się turbina to nie zrywa asfaltu tylko poprostu znika z horyzontu)w standarcie tyle fajnych rzeczy że większość drechomobilów się chowa. klimatronic, skórka, elektryczne zawieszenie podgrzewane i rególowane w kazdej płaszczyźnie foteliki, składane elektr. lusterka. i wszystko działa bez zarzutu. a pomimo swustu trzydziestu tyś kilometrów przebiegu...
~<>
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Ogólnie auto: wygodne, duże, przestronne, wszystko mamy pod ręką, pakowny bagażnik, mało awaryjne w większość awarie związane z elektryką. Poważne usterki zdarzają sie naprawdę rzadko. W miarę tanie w eksploatacji. W tym przedziale cenowym zdecydowanie auto godne uwagi ze względu na wyposażenie bardzo bogate nawet w podstawowych wersjach, Komfort, mała awaryjność. Zawsze pojedziesz i wrócisz nawet jak coś nawali i tak jechać będzie.
~vito83
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
jestem zadowolony z tego auta kupiłem je z 1500 wsadziłem 1500 i dwa lata ani grosika nie dałem na naprawy kocham moje autko ale chce kupic lancie KAPPA prosze dajcie jakies kometarze na temat tego auta na 692851168 lub vit83@buziaczek.pl
~Grzesiek
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Bardzo zgrabna sylwetka, mocny silnik, niezawodność i to nie wszystko co cechuje Dedrę.Kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz (1.6 ie)nie spodobała mnie się, ale przyciągnęła moją uwagę wyposażeniem,z czasem i mijającymi kilometrami coraz bardziej zacząłem się do niej przekonywać.Teraz mam drugą z większym silnikiem i nie ma dla mnie lepszego samochodu!Wymieniłbym ją tylko na Dedrę 2.0 Turbo,ale bez pośpiechu...
~Afrik, aafrik@gmail.com
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Po pierwsze - kupowac z pewnej reki. moja Lancia mimo 16 lat ma tylko 150000 km i praktycznie nie ma rdzy. bardzo wygodna, swietnie dostosowana moc do masy i swietnie sie jezdzi. spalanie zalezy bardzo od stylu jazdy. auto jest piekne i jestem z niego bardzo zadowolony.

Usterki Lancia Dedra

Lancia Dedra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~moskito
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Ogólnie to fajne auto, szczególnie w czarnym kolorze i na alumach robi wrażenie. Rzadkie auto na naszych drogach i dlatego zwraca uwagę. Duży plus że nie budzi zainteresowania amatorów cudzej własności.
3,7
~markjaw
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Auto z klasa.drewno i skóra oraz osiągi-godne polecenia.Poza tym karoseria pełny ocynk-zero jakiejkolwiek rdzy karoserii,wygląda jak nowa.Mimo wieku nadal robi wrażenie-klasyczna elegancja niedużej limuzyny.Polecam ciemne lakiery-czarny,szary,granat.
~Cytra
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
poruszałęm się wieloma samochodami, różnych marek, nie wyłączając nowych aut, jak na rocznik i model tego auta bardzo dobry. Nie dziwi mnie fakt, iż przez pewien okres naszej historii były to auta rządowe, posiadają one właśnie ten luksus jazdy, którym mogli szczycić się nieliczni w naszym kraju.
4,1
~RYSZARD HUNTER
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
wersja samochodu którą kupiłem 6lat temu była robiona na rynek francuski ,samochód ma skórzaną tapicerke drewnianą kierownice,konsola klimatronika drewniana deska rozdzielcza pokryta skorą plastikowe dodatki wysokiej klasy w latach swej młodości był napewno samochodem z górnej pułki ta bryka ma coś w sobie ichoć mam jeszcze trzy autka i kupie sobie nową zabawke jakiegoś jepa to lancia będzie dalej w mojej stajni jest cynkowana nie zgnije