Lista ocen Lancia Kappa (177)

~Herbi@bk.ru
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Całokształt wygląda tak ze kupie drugie takie auto tyle ze ostatni rocznik i w najwyższej opcji
~Paweł z Warszawy
Sedan 3.0 24V 205KM 151kW
na trasie ok , po mieście na dziurach nie za bardzo (Układ jezdny)
~email: gnowy@o2.pl
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Silnik ma niesamowitą dynamikę i nieżle przyspiesza nawet przy prędkościach120 - 200 km/h (Silnik)
~andrzej
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
idealne auto, niezawodne i wygodne, wszystko idealnie dopracowane
3,3
~andrzej
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
miałem 3 kappy w tds ten silnik to porażka szczęśliwy ten co nie miał tds to prawda że auto tanie w zakupie bardzo komfortowe ale trzeba mieć gruby portfel gdy coś się zepsuje np. wtrysk sterujący 1800 zł idąc do sklepu możemy być pewni ,że dołożą nam do ceny z 30%za to że to lancia kupiłem kilka podróbek ale są mało wytrzymałe (Silnik)
~birdman
Coupe 3.0 24V 205KM 151kW
Piekny samochód doskonale wykończony z potężnym silnikiem. Rzadko spotykany na drogach.
~Ja Śnie chyba
Sedan 2.0 20V Turbo 220KM 162kW
Ja cie w morde .... czuje się jakbym się przesiadł z dziecinnego rowerka na F16. Kto ma trochę oleju w głowie, niech nie bierze niemieckiego przereklamowanego złomu spod logo VW, Audi i innych Mercedesów. Jestem oszołomiony jakością, ceną i wykopem tego samochodu (zapowiada się długotrwałe szuranie szczęką po podłodze)
~ZIEMNIAK
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Auto jest po prostu BOSKIE NIE ZAMIENIŁ BYM GO NA ŻADNE INNE. LUCI JEST PO PROSTU INNA NIE KAŻDY DO NIEJ PASUJE JA SIĘ W NIEJ CHYBA ZAKOCHAŁEM. OD MOMENTU KUPNA NIE CHCE JEŹDZIĆ ŻADNYM INNYM SAMOCHODEM. PRACUJĘ W WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW I MAM STYCZNOŚĆ ZE WSZYSTKIMI CHYBA DOSTĘPNYMI DZIŚ NA RYNKU NOWYMI AUTAMI ALE LUCI MOGĄ PO PROSTU CZYŚCIC BUTY.
~wojtekjan@tlen.pl
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
świetny slinik, dobre przyspieszenie i elastycznosc (Silnik)
~robertodi lancja
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
sciagnolem ja z wloch w idealnym stanie miala 98000 tys przebieguzrobilem nia 60000 tys km i nic zero problemow .jazda na maxa to jest to co ona uwielbia.miny facetow w audi tt lub bemw mijnych na trasie gdy mam na liczniku ponad 220 warte wszystkiego teraz sciagam thesisa 3000 v6 plus chip 278 km odlot.a policj tych modeli nie widzi1 //