Oceny Lancia Prisma

Najnowsze oceny Lancia Prisma

3,8
~jameson1@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. Super 90KM 66kW
Nietypowy samochód z duszą, problemy z częściami mechanicy nie znaja tego motoru i często partaczą, niestety pochowałem go 2 lata temy za dużo było do roboty.Chętnie kupiłbym taki drugi ale w lepszym stanie - może z niemiec.
3,5
~zajac@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Auto niebanalne, nie wymagające wiele troski od użytkownika. Dobrze się prowadzi, jest w miarę wygodne. Na wyposażeniu sporo bajerów do dzisiaj będących ekstrasami w samochodach innych marek. Szkoda tylko, że są kłopoty z częściami. Ale taka jest cena niebanalnego samochodu.
3,3
~szklarski@o2.pl
Sedan 1.5 84KM 62kW
ogolnie autko dobrze sie sprawuje,z zapalaniem nie ma najmniejszych problemow -pali zawsze! troche twarde zawieszenie i trzesie na wybojach
3,8
~werter19@op.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
jest ich malo na naszych drogach i bedzie jeszcze mniej i to jest w nim piekne. sportowe zawieszenie i skrzynia biegow pozwalaja rywalizowac z nowymi 100konnymi nowymi autkami.
3,7
~xxxxx
Sedan 1.6 i.e. 107KM 79kW
brak wiekszosci czesci-al;e ogolnie jezeli sie czlowiek postara to w porzasiu-polecam ale dla ludzi o silnych nerwach, duzo czasu zajmuje naprawa zwazywszy ze wiekszosc mechanikow nie wie za co sie zabrac (Bezawaryjność (poważne usterki))
~koza
Sedan 1.6 101KM 74kW