Oceny Lancia Thema – wybierz generację

Najnowsze oceny Lancia Thema

~Jacek M. milczanowscy@onet.poczta.pl
Sedan 2.0 i.e. 115KM 85kW
Lancia Thema I
Duże bezpieczne auto dla całej rodzinki. Dzięki niskim cenom używanych aut możesz odżałować trochę kasy na paliwo, albo na założenie instalacji LPG. Niezłe i mocne silniki pozwalają na szybką, dynamiczną ale i bezpieczną jazdę (hamulce tarczowe i ABS są często nieocenione - możesz chmować na stop i spokojnie puścić w tym czasie kierownicę). Poza tym niesamowita wygoda i "full wypas" (skóra, drewno, klima itp. Na minus można zapisać dość częste...
~torell007@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i.e. 116KM 85kW
Lancia Thema I
Jak się kupi Theme w dobrym stanie i się pilnuje wymian olejów,filtrów, itp to można jeździć i jeździć bez końca. W każdym razie swoja Theme mam już 5 lat i kompletnie nie narzekam, części są, są też zamienniki które są po bardzo przystępnych cenach.Ospatnio w ASO Fiata mieli wyprzedaż tego co zostało na magazynie do starszych włochów i można było sie targować do bólu (nawet 80% taniej!!!) więc się ostro obłowiłem w nowe części (korzystając z...
~m
Sedan 3.6 V6 286KM 210kW
Lancia Thema II
Wygodne i mocne auto, które daje dużo satysfakcji i przyjemności z jazdy. Na niskich obrotach jest bardzo cicho, na wysokich ryczy. Na parkingu ostrożnie z pedałem gazu, podjazdy na krawężnik przy murze mogą się skończyć kontaktem z murem. Fajnym rozwiązaniem w zimie są podgrzewane miejsca na kubki, w lecie ponoć mogą też chłodzić.
~Karol D.
Sedan 3.0 V6 239KM 176kW
Lancia Thema II
Miałem pewne obawy co do auta, ale po kilku jazdach próbnych zdecydowałem się zaryzykować zakładając że najwyżej sprzedam szybko. Wiem już, że długo Themy nie sprzedam - to najlepsze auto jakie w życiu miałem, a sporo tego było.
~narcyz6913@wp.pl
Sedan 2.8 V6 i.e. 147KM 108kW
Lancia Thema I
Cholernie bezpieczny samochód miałem wypadek uderzyłem centralnie przodem w róg budynku z prędkości około 100km/h i wielki silnik przejął całą siłe uderzenia nic a nic mi się nie stało!! Zaraz kupiłem drugą themę taką samą!!
~ryhu 333@ tlen.pl
Sedan 2.0 16V Turbo 205KM 151kW
Lancia Thema I
205 koni daje kopa po ruszeniu. Nie ma na Nią siły w mieście a poza miastem niech nikt nawet nie próbuje. Mam ją 8 lat, miałem dwie i powiem tyle: lepszej fury a takie pieniądze juz nigdzie nie dostaniesz. musze ją sprzedac bo mam 2 inne, spokojne auta ale zrobie to ze wstrętem.

Usterki Lancia Thema

Lancia Thema – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~windforce
Sedan 2.5 TD 116KM 85kW
Lancia Thema I
Autko jest swietne... bardzo dynamiczne, oszczedne, DUZE, wygodne, prawdziwa limuzyna ktorajezdzisiebardzo komfortowo. Trzeba miec natomiast duza cierpliwosc do tego samochodu ale na trasie napewno nikogo niezawiedzie.
~JOT-JOT
Sedan 2.5 TD 116KM 85kW
Lancia Thema I
Niewierzcie fachowcom odradzającym zakup tego auta! Trzeba jednak kupować zadbane egzemplarze z zagranicy, gdzie przegląd w ASO robi się bo nadzszedł czas wpisany w ksiązce serwisowej, a nie jak coś nawali...Auto doskonałe dla przejazdów rodzinnych - super wygodne, ekonomiczne, bezpieczne, występujące prawie zawsze w "ful opcji" Wybierajcie wersje z blachą ocynkowaną! To ważne!
~lepew@o2.pl
Sedan 2.0 16V Turbo 180KM 132kW
Lancia Thema I
byłoby doskonale gdyby nie koszty eksploatacji (paliwo, części) i sporo drobnych denerwujących usterek (chociaż swoją drogą poprzedni właściciel strasznie go zapuścił), kiedyś go pewnie zamienię na nowszy (ale już z LPG)
~Amadeo12@wp.pl
Sedan 2.0 i.e. 16V Turbo 177KM 130kW
Lancia Thema I
Bardzo duze, bardzo wygodne auto z aspiracjami sportowymi za bardzo male pieniadze. Nadal, po mimo uplywu lat, dosc prestizowe. Jazda daje sporo radosci. Szczegolnie polecam roczniki 93 i 94 w wersji 2.0 16V Turbo (205KM). Auto idealne na dlugie trasy. Eksploatacja troche kosztuje (wysokie zuzycie paliwa). Kradliwosc praktycznie zerowa. Niechetnie zatrzymywany do kontroli przez patrole, co IMO stanowi powazna zalete :-))
Lancia Thema