Oceny Lancia Ypsilon II 1.2 60KM 44kW 1996-1998

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Lancia Ypsilon II 1.2 60KM 44kW 1996-1998

~maciek75
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Kupiłem to autko głównie na dojazdy do pracy(ok 60km dziennie).I jestem jak najbardziej zadowolony.Jest rzadko spotykane,generalnie nie psuje się,wiekszość części zamiennych pasuje od Fiata Punto(z wyjatkiem blacharki i wnętrza).I kupiłem Lancię za śmieszne pieniądze ,bo auto rzadko spotykane i nietypowe.Większość ludzi jak widzi Lancię to kreci nosem(drogie części).W sklepie motoryzacyjnym jak słysza \"Lancia\"to od razu mówią\"nie mamy\"ale...
~Rafał
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Świetny samochód za małe pieniądze. Jest stylowy, wygodny, silnik ma prostą konstrukcję, jest niezawodny i tani w serwisowaniu, a ocynkowana karoseria nie rdzewieje. Mam samochód z 2001 roku, nie wiem dlaczego w opcjach nie da się ustawić Lancii z tym silnikiem z roku 2001.
~Wezyr
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Strasznie niedoceniane auto i w ogóle marka... Dzięki temu ceny aut używanych są stosunkowo niewielkie. Polo czy Corsa na rynku wtórnym mają stanowczo za wysoką wartość.
~papaj400@wp.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
auto z klasa i godny polecenia ,niedoceniany przez pewna grupe ludzi lubiace niby niezawodne vw polo , ople corsa,peugot 206. kupujcie dobre egzemplarze a nie bedziecie zalowac!
~mangusta41@o2.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jest to jedno z najfajniej jeżdżących aut jakie posiadałam.Może rywalizować z niejednym , okrzyczanym autem.Nie dość , że świetnie jeżdzi to jeszcze rewelacyjnie wygląda.
~didzej
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Drogie, ale wyróżniające się na drodze autko i do tego jasna tapicerka z alcantary. Nie żałuję zakupu i będzie to zapewne pierwszy samochód, którym pojeżdżę dłużej niż rok:)
Dziennik kosztów dla Lancia Ypsilon II 1.2 60KM 44kW
5,8
~Kamil
3,5
~proxxximo
3,2
~andrzej
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Niska cena za autko które powinno sie spodabac kobieta (Stosunek jakość/cena)
~Joanna
Hatchback 1.2 60KM 44kW
zła ocena za piekielnie drogie części (silnik tylnej wycieraczki 699 zł), czasami pasuje coś z fiatów... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )