Oceny Lancia Ypsilon II 1.4 12V 80KM 59kW 1996-2002

Lancia Ypsilon II 1.4 12V 80KM 59kW 1996-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Lancia Ypsilon II 1.4 12V 80KM 59kW 1996-2002

~niki129
Hatchback 1.4 12V 80KM 59kW
Bardzo dobre nietuzinkowe, tanie w utrzymaniu (Wspólna konstrukcja z Fiatem Punto I)i niezawodne auto. Polecam osobą które nie mają zbytnio dużo gotówki a chcą się wyróżniać z tłumu szarych i bezpłciowych Volkswagenów i Skód.
~niki129@wp.pl
Hatchback 1.4 12V 80KM 59kW
Kupiliśmy ten samochodzik dla mojej żony w sumie przez przypadek. Szukaliśmy czegoś taniego co by się nadawało na pierwszy samochód. Znaleźliśmy naszą Lancie. O kupnie przeważył jej wyśmienity stan oraz bogate wyposażenie (ABS, KLIMATYZACJA). Auto polecam wszystkim, jest naprawdę dobrze zrobione a przy tym tanie w eksploatacji. Zadbane egzemplarze w ogóle nie sprawiają kłopotów.
3,8
~oteczek
Hatchback 1.4 12V 80KM 59kW
kupilem to autko od niemca bylo w stanie oplakanym ale za 3000 pln po dookonaniu wszystkich napraw wyszlo mnie 7000 pln na dzien dzisiejszy niewyobrazam sobie lepszedo autka w tej klasie. autko serwisowane tylko w salonie i jakich kolwiek problemow.
3,5
~emilo@o2.pl
Hatchback 1.4 12V 80KM 59kW
Autem przejechalem ponad 100 tys km, komfort jazdy b. dobry, powiem tak - jak jedzie jest ok, ale niestety w moim aucie mialem zbyt duzo usterek, zeby mowic o nim pozytywnie. (byc moze dlatego, ze robie nim duzo kilometrow i to wplywa na ilosc awarii).
~Adam, Mlody.TG1@interia.pl
Hatchback 1.4 12V 80KM 59kW
pomijając to dość spore spalanie to autko jest bardzo fajne....
4,1
~czaruta
Hatchback 1.4 12V 80KM 59kW
Auto jest eleganckie, rzuca się w oczy, częsci są tanie, fiatowskie, ale jakość jest nieporównywalna.

Usterki Lancia Ypsilon II

Lancia Ypsilon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Igoruss
Hatchback 1.4 12V 80KM 59kW
Silnik jest dość ospały i głośny i spala przy tym nieco za dużo paliwa. To akurat jeden z gorszych silników do tego modelu. Ale za to części sa dość tanie a założenie gazu to sprawy wręcz groszowe. (Silnik)
~basjan70
Hatchback 1.4 12V 80KM 59kW
To chyba największe utrapienie Lanci -Fiatowski silnik,ale plus za prostotę i cenę części. (Silnik)
3,4
~artur