Oceny Lancia Ypsilon IV

Liczba ocen

Najnowsze oceny Lancia Ypsilon IV

~new Y
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
Duży plus za świetne wyciszenie z silnikiem 1,2. Przy 140 km/h jest cisza w aucie. Z silnikiem 0,9 niestety ciągłe popierdywania jak cinquecento 700, ale za to tamten motor ma dynamikę o jakiej 1,2 może pomarzyć. Auto kupione \"z wystawy\" mocno przenegocjowane, także żona ma fajne i niepospolite auto za rozsądną kasę. Samochód tak damski, że chyba bardziej być nie może :-) Bagażnik na tyle przyzwoity, że raz nam się udało nim pojechać 3...
~Marcin
Hatchback 5d Facelifting 1.2 8v S&S 69KM 51kW
Też miałem auto z wypożyczalni we Włoszech.Zrobiłem ok.1000 km głównie po równinach w tym autostrady, drogi lokalne i troje ruchu miejskiego. Auto z czterema osobami na pokładzie + jedna wielka walizka i dwie małe spaliło średnio 5.3l/100. Generalnie auto fajne jeśli ktoś nie oczekuje fajerwerków a zwykłego auta z lekkim włoski polotem designerskim. Mój mechanik ma takie od 6-7 lat (od nowości) i bardzo go zachwala.
~Piciu
Hatchback 5d Facelifting 1.2 8v S&S 69KM 51kW
Może nie będę do końca obiektywny, bo oceniam auto wynajęte na okres wakacji na Sardynii. Użytkowane w trudnych warunkach, cały czas pod górę i w dół, 4 osoby i zawsze z włączoną klimą. Samochód lekko nie miał, ale dał radę. Zrobił z nami ponad 1000 km. Oceniam wersję 3 cylindry 1.0 mild hybrid.
~Andrzej
Hatchback 5d 0.9 8v Twin Air 85KM 63kW
Kupiłem to autko z myślą o żonie. Zauroczyło mnie od jazdy próbnej. Nie jest demonem prędkości lecz jazda z automatem daje czystą przyjemność. Płynna, bez szarpania a jednocześnie z możliwością pełnej kontroli.
~*neon*
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
wydaje mi sie ze udany zakup, z tym wyposazeniem nic lepszego a rynku nie znajdziemy jedynie co mnie drazni to wspomniany juz wczesniej odbijajacy sie daszek licznika w przedniej szybie podczas slonecznych dni...ale cos sie wymysli aby sie tego pozbyc...
~Andy
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
Wspaniałe autko, daje przyjemność codziennej jazdy. Ma wszystko co niezbędne, dodatkowo ma to wygląd i klasę.
Dziennik kosztów dla Lancia Ypsilon IV
~Kasia
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
samochód super się prowadzi, przykuwa spojrzenia, ma piękne wnętrze i mało pali
~jujupek
~gako
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
mała moc silnika, autko wolno się zbiera, szczególnie przy ruszaniu z miejsca, za to bardzo ekonomiczny (Silnik)
~psuchocki
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
Niezbyt dobrze do tyłu - dlatego zamontowaliśmy czujniki cofania. (Widoczność)