Ocena kierowcy - Lexus IS II Sedan

Silnik 250 208KM 153kW
Rok produkcji 2008
Lexus IS II Sedan 250 208KM 153kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Nizsze spalanie
Zakupilem Lexusa Is250 2008 z przebiegiem 210tys. Bylem z wizyta u syna i przejechalem 800 km, z tego 650 autostrada i 150 po drogach normalnych.Doznalem bardzo pozytywnego odczucia. Auto ma dwa wskazniki zuzycia paliwa, srednie od ostaniego resetu i srednie od ostatniego tankowania. Srednie nie kasowane wyjezdzajac z domu bylo 9,1 a po powrocie zeszlo do wartosci 6,8. To co sprawilo mi ogromna radosc, to odczyt zuzycia miedzy tankowaniem - 5,8 Ltr. Na autostradzie oczywiscie nie szalaem , nastawilem na Cruise control 108 Km = ca 2000 obrotow.Kilka razy przyspieszalem podczas wyprzedzania. Jak dla mnie wynik spalania rewelacyjny. Moj Lexus mial tylko dwoch wlascicieli i wszystkie serwisy robione byly w serwisie Lexusa,regularnie.Przy zakupie dostalem 11 stronnic wydruku z elektronicznej bazy danych serwisu Lexusa.Wyszczegolnione bylo wszystko,dokladnie wszysto lacznie kiedy wymieniano wycieraczki, a taki bank informacji dla kupujacego jest skarbnica wiedzy i wart wyzszej ceny. Co do prowadzenie to moge porownac z innymi autami ktrorymi jezdzilem i jezdze od 2014 , czyli BMW 320 Xdrive. Lexus jest autem dodatkowym i szczerze mowiac czuje sie lepiej za kierownica niz w BMW. Polecam to auto,oczywiscie jezeli jest sprawdzony przebieg a serwis byl regularnie robiony, Super auto .Bede polowal na nowszy egzemplarz z konca produkcji tego modelu.
Bardzo sprawny
Plynna
Super
Ponad czasowa
Moglaby byc lepsza przy cofaniu
Bardzo wygodnie
Bez uwag, chlodzi bardzo dobrze
Nawet moja zona, wzrost 172 cm siedzi wygodnie za moimi plecami, ja mam 182 cm wzrostu.
Dobre
Poki co nic nie wydalem