Ocena kierowcy - Lexus IS II Sedan

phu.romax@neostrada.pl, 16 lat temu
Silnik 220d 177KM 130kW
Rok produkcji 2006
Lexus IS II Sedan 220d 177KM 130kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
Bardzo dobry asistans mimo że samochód zabierała laweta z ulicy dostałem samochód zastębcz odrazu,a laweta przyjezdżała po 10-20 minutach na terenie całej Polski.Wymienili czujnik spalin,który wyświetlał informację na panelu,a silnik tracił moc.Może to być wina paliwa lub programu komputera.To jest pozytyw.Teraz wady:skrzypiące plastiki przy zmianie por roku.Słabe światła mijania.Trzeszcząca tylna szyba tylko w słoneczne lato/poprawił servis/Drgająca dzwignia zmiany biegów/poprawił servis/.Teraz będę reklamował turbinę bo wyje na trzecim biegu-dwa tys.obrotów,okolo 60km/h i przy 120-130 drga lekko samochód mimo zmiany opon.Rocznie przejeżdzam około 35000km i jest to nasty pojazd,jeżdżę od 1979 roku. Mam porównanie z innymi markami użytkowanymi.Teraz chyba HONDA-LEGEND
Bierze 0,5l oleju na 15000 km.Przy jezdzie 160-180 zapala się lampka brak oleju gdy stan na bagnecie jest w połowie
Jedynka za krótka,od trójki zaczyna się szaleństwo prętkości ´´odlot´´
Super ,bez problemu wszystkie zakręty,cichy.
Tnie powietrze idealnie.
Połączenie razem owiewu szyby przedniej i nóg mnie przeszkadza.
Jest to samochód dla dwóch osób na trasy,lub rodziny z małymi dziećmi ale taki chciałem.
Cichutki, słychać tylko opony zimowe-normalne.
Latem średnio pali 7-8litrów,zimą 8-9.Rekord max 11litrów w zimie w korku w dużym mieście.
Fajny wygląd,komfort,ale to jeszcze nie to.
Po przejechaniu 52000km samochod 2x był zabierany lawetą z drogi do serwisu.
Lexus IS II Sedan