Ocena kierowcy - Lexus IS II Sedan

aiap7wlc@vp.pl, 14 lat temu
Silnik 220d 177KM 130kW
Rok produkcji 2007
Lexus IS II Sedan 220d 177KM 130kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : cudowna szybka jazda i komfort podróżowania , robie co dwa tygodnie 1000 km trase w jeden dzień i czuje sie super pomimo naszych dróg .
Silnik : pompa cieczy chłodzącej
ogólnie polecam to auto ,
mozna tylko wspomniec in minus o tym że przy zimnym silniku na zewnatrz auta troszke go słychac , ale ja siedze w środku !!!!! elastycznosć - widze po minach innych uzytkowników jak ruszam spod swiateł albo przy wyprzedzaniu przy 120-140km/h , idzie do 200km/h aż miło !!! nadmieniam że jest to wersja z wiekszym przełożeniem .
pierwszy bieg słaby - dlatego ruszam z dwójki , tylko na rozgrzanym silniku ,
super super super , dooooskonały .
niestety te cholerne słupki przednie o mały włos pare razy bym sie nadział gdy mi sie spieszyło , ale jakos mi sie udało .tył przy kamerze lub czujkach ok.
z tyłu mogłoby byc 5 cm wiecej miejsca , u mnie brak szyberdachu dlatego na wysokośc ok , ale od kolegi mam info że z szyberdachem dla osób powyżej 189 to problem .
mozna jeżdzić nawet po syberii i saharze , po prostu rewelacja , a podgrzewane i wentylowane siedzenia - bajka , ciepełko przy -20C po 50 sekundach .
z przodu dla kierowcy i pasażera super , z tyłu dla pasażerów tylko dobrze .
radia i cd słucham idealnie przy jednostce dzwięku 7-10 (max 65)
bajki pieprzone z tym zuzyciem , cały czas pali 11-12 l / 100km , dodatkowo komputer myli sie o około 1l/100km (zawyża ) a sewis pieprzy że to sie mieści w ramach opini i gwarancji . co prawda mam "ciężka" noge ale to z powodu pośpiechu interesów.
dwa razy komputer na "czerwono" - laweta , zastępczy samochód - sprawdzenie - błąd komputera
przy 45.000 km filtr czasteczek stałych wraz z jakims czujnikiem , po 75.000 km wymiana pompy cieczy chłodzacej . profilaktycznie wymieniono synchronizator 6 biegu .

On - zużycie paliwa dla silnika 220d 177KM 130kW [l/100km]

10,7