Ocena kierowcy - Lexus LS I

tomasz eol3@wp.pl, 14 lat temu
Rok produkcji 1995
Lexus LS I 4.0 264KM 194kW 1990-1996 - Oceń swoje auto
Inne : Auto nie jest nowe i przebieg ma duży ale komford i radość z prowadzenia rekompensuje całą reszte.Miałem wiele samochodów ale nawet w S-klasie nie czułem się tak zrelaksowany . Polecam to jeżdżące cacko jest troszkę za niski dla mnie 195cm ale to drobiazg.
Zawieszenie : zawieszenie chydro-pneumatyczne żadko ale boląco
Silnik : za duże obroty przy włączonej klimatyzacji
Auto fajne nie dla każdego - ale polecam nie jako podstawowe -codziennego użytku , ja jeżdżę głównie w trasy - bajka
Auto mimo swojej mocy nie wyzwala w kierowcy chęci pościgów za innymi ,jedzie się wygodnie z pewną dozą luksusu . Nie potrzeba cisnąc do dechy żeby płynnie przyspieszyć jazda nim to czysta przyjemność , na pewno każdy będzie zadowolony z obsługi , znam doskonały przemiły warsztat który nastawiony jest na klienta pozytywnie może i ten szczegół ma znaczenie . ale LS 400 mimo wieku POLECAM ! Tomasz
Bardzo elastyczna i bez awaryjna
Prowadzi się bez żadnych zastrzeżeń
Wystarczająca ja jestem wysoki i nie mam żadnych uwag
Poza niskim dachem wszystko pod ręką
zimą doskonale latem zobaczymy?
Przestronna
Doskonałe izoluje całkowicie od otoczenia można rozmawiać spokojnie i muzyka nie musi wyć żeby zagłuszać odgłosy ulicy
No cóż w mieście sporo ale za to w trasie niewiarygodnie mało no to zależy od nogi , nie przekraczając 140 na autostradzie do 9 L
Ja swoją zabawkę kupiłem nie drogo ale zrobiłem wszystkie poprawki na orginałach i cieszę się jazdą
drobiazgi sam je z powodowałem więc nie powinienem o tym mówić , najgorsze jest to że ceny części orginały są drogie ale nie często są potrzebne
moje autko ma 400 000 km to sporo silnik - zegarek ,skrzynia miękka , niestety puszcza jeden z amortyzatorów z tyłu i mam mały kłopot ale to nie wina konstruktorów tylko naszych dróg za które płacimy i G.... z tego mamy

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.0 264KM 194kW [l/100km]

11,9