Ocena kierowcy - Lexus RC Coupe

Maretti, ponad rok temu
Silnik 300h 223KM 164kW
Rok produkcji 2018
Lexus RC Coupe 300h 223KM 164kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Karoseria : naprawde nie tuzinkowa bryla auta
Inne : nie usterka,ale z jakiegos powodu Lexus zmienia sobie na nawigacje gdy sie ma tryb media, denerwujace to jest.
Samochod jak dla mnie bardzo ladny, oczywiscie o gustach nie dyskutuje sie, ale wiele osob oglada sie gdy sie jedzie. Przednie siedzenia moglyby byc dluzsze, wtedy wygodniej mozna podrozowac, ciekawa technlogia, chodz juz mialem hybryte typu plug-in. Do tego Lexusa trzeba sie przyzwyczaic, z jednej strony dosc ciekaiwe sie jedzie, ale z drugiej czegos brakuje, moze za krotko jeszcze mam to autko i poprostu nie przyzwyczailem sie. to co jest na duzy plus, to jakosc i wykonczenie.
Szkoda ze nie 5 cylindrow, wtedy brzmienie by bylo lepsze, ale na tak duzy silnik, to wydaje mi sie ze brak mocy.
nie ma sie do czego przyczepic, moze po za tym ze trzeba przyzwyczaic sie do jej "wycia" przy mocniejszym wcisnieciu gazu, uczucie jak w slabszym elektryku, bo nie zmienia biegu tylko rownomiernie przyspiesza.
trzyma sie jak zelasko na drodze
jedna z ladniejszych jak dla mnie, kupujac ten samochod, trzeba wiedziec ze nie zapakujesz tam calej rodziny z psem i wozka z bagazami.
zalezy kto sieci za kierownica, jak dla mnie dosc dobra
juz dwa miesiace mam samochod, ale nie moge nadal ustawic sobie fotela idealnie, jak to coupe wsiadanie nie jest tutaj mocna strona. ale wsystkie przyciski i sterowanie jest mysle przemyslane, do touch-pada przyzwyczajalem sie kilka dni.
chlodzi jak trzeba i grzeje jak trzeba
daje 5 gwiazdek, bo z przodu jest naprawde sporo miejsca, pomimo ze nie moge usatwic soebi fotela to jest wygodnie, z tylu siedzenia sa tez wygodna, ale na nogi miejsca jest za malo, osoby do 180cm wysokie mysle ze na siedzenia nie beda narzekac.
tutaj naprawde jest cisza, przesiadajac sie z BMW 330e gdzie musialem do zony niemal ze krzyczec jadac autostrada, to tutaj jest idealna cisza.
Samochod jezdzi w Szwecji i jest w porownaniu do niemieckich konkurentow tani w utrzymaniu.
nie wiem jak bedzie za jakis czas gdy sie bedzie chcialo sprzedac autko, czy cena nie bedzie nizsza od konkurencji. ale w kupnie za ta cene dostaje sie naprawde bardzo dobra jakosc.
za krotko by cos powiedziec
za krotko by cos powiedziec