Ocena kierowcy - Lexus SC I

KUBASJ05@POCZTA.ONET.PL, 21 lat temu
Rok produkcji 1994
Lexus SC I 4.0 294KM 216kW 1994-2001 - Oceń swoje auto
swietne auto jezeli nie masz rodziny, masz laske lub zone, mam ten samochod juz trzy lata, kocham go ale mysle ze czas na cos nowego
slabo sie buja do 4000 rpm, pozniej rewelacja, ALE PO WYMIANIE FILTRA POWIETRZ NA K&N, GRANICA OBNIZA SIE DO 3000 RPM, NIE JEST ZLE
Swietnie przezuca, nawet po tak wysokim przebiegu, ale zaczynam zuwazac, bardzo niewielkie zmiany na niekorzysc zmiany biegow z 1-go na 2-gi, takrze na odwrot przy redukcji ale tylko przy ekstremalnie niskiej temperaturze, generalnie naprawde zaawansowana technika jak na te lata i automatyczne skrzynie biegow, bardzo szybka na autostradach
nie powiem ze doskonale, ale spokojnie z reka na sercu ocenilbym na 4.5
generalnie dobra, jedyny problem z lusterkami zewnetrznymi, jakbym nie ustawial to zawsze jest taki punkt gdzie mam problem z widocznoscia przy parkowaniu jak rowniez w trakcie jazdy na autostradzie (zmiana pasa ruchu) CZASAMI MIALEM WRAZENIE ZE MAM SZCZESCIE ZE NIE UDEZYLEM SAMOCHODU OBOK MNIE KTOREGO NIE ZAUWAZYLEM W LUSTERKU (kwestia czasu i przyzwyczajenia)
Coz samochod pomimo duzych gabarytow raczej dla dwoch osob, ale to pzeciez auto sportowe, aha maly bagaznik ze wzgledu na skomplikowane tylne zawieszenie, prawdopodobnie takze dlatego ze zbiornik paliwa znajduje sie za oparciem tylnego siedzenia
ogrzewanie przy naprawde niskich temperaturach, dziala znakomicie, ale radze abys zapalil samochod 10 minut przed odjazdem jezeli chcesz zaoszczedzic spore ilosci paliwa, Lato, klima dziala w dalszym ciagu bez zarzutu
Jak dla dwoch osob to bardzo wygodne przestronne z przodu o tyle zapomnij na zakupy dla panny
ocena mowi sama za siebie, uwielbiam odglos wydajacy wydech
Na polskie drogi zapomnij, ale przy bardzo delikatnej jezdzie zrobie 100km/na 12-13 litrach, zazwyczj wacha sie to w granicach 18/100km, inaczej przy dosc ostrej jezdzie w miescie to wyglada to tak zbiornik 75l/ na 250km
wart pieniedzy jakie placisz (MOWA O NOWYM EGZEMPLARZU), Z URZYWANYMI TO JAK Z WSZYSTKIMI, WIDZIALY GALY CO BRALY
I wlasnie dotarlem do swojego ulubionego punktu, zupelnie nic, szczerze tylko dwa drobiazgi, 1-szy : zaczyna siadac zawor nagrzewnicy, ale nie nastreczalo mi to wielu klopotow w zimie, zacial sie kilka razy na 10-15 minut, wymienilem podnosnik szyby po stronie kierowcy ale na wlasne zyczenie, chcialem otworzyc szybe zeby zaplacic za bramki na autostradzie i nie wiedzialem ze zamarzla, kiedy sie dowiedzialem bylo po fakcie
Nie powiem nic zlego, szczerze
Lexus SC I