Ocena kierowcy - Mazda 121 I

marcineke, 14 lat temu
Rok produkcji 1989
Mazda 121 I 1.3 55KM 40kW 1989-1990 - Oceń swoje auto
Karoseria : Nie rdzewieje z zewnątrz ogromnie na tę klase wnetrze no i piekna tapicerka wewnątrz łącznie z drzwiami a nie twardy porysowany platik jak w 3 letnim Polo lub Fieście
Kupiony za 1900 zł przepiękny egzęplarz w kolorze lazurowym z otwieranym dachem to chyba najlepsza moja inwestycja motoryzacyjna
Silniczek chodzi jak żyleta,tylko trzeba go kręcic na obrotach bo inaczej mułowaty
W żadnym aucie skrzynia nie chodziła tak rewelacyjnie(a miałem ich ponad 20)
Twarty,krótki rozstaw trzeszczy skaka ale to malutkie auto
Nie widze tylko co włożyłem do bagażnika,duze szyby nmałe gabaryty idealne auto miejskie
Ano lata 80 te widac słychac i czuć,
Super grzeje tylko te suwaki!!!!! Pocieszam się że honda Civic rok 2001 też ma suwaki(wersja japońska)
Nigdy w życiu nie pomyślałbym że to a uto jest tak obszerne patrzać po gabarytach zewnętrznych w środku miejsca mnustwo kanapa przesuwna pozwala zmniejszyc bagaznik a zwiększyc ilość miejsca z tyłu poprostu za to to auto pokochałem
Oj żel głośno trzeszczy burczy ale to autko do zabawy i na krótkie trasy właszcza że mam wersję z brezentowym dachem to wszystko słychać
Pali i to za duz o jak na ten silnik i wielkość ciężko zejsć poniżej 9-10 l. gazu przy delikatnej jeżdzie zwłaszcza że instalacja gazowa nowa regularnie serwisowana.Ceny części???nie wiem nie pytałem choc auto z roku 1988 a mam go prawie 2 lata.Tylko filtr oleju drogi bo dałem 30 zł a do Opla Omegi 15 zł
Wskarzcie mi samochód za mniej niz 2000 zł który jeżdzi bezawaryjnie.
jedynym mankamentem było to że musiałem przestawic sam zegarek z czasu zimowego na letni,no i musze wlewać gaz!!!
odpukac zapalać jeżdzić

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 55KM 40kW [l/100km]