Ocena kierowcy - Mazda 121 II

irbis, 14 lat temu
Silnik 1.3 16V 60KM 44kW
Rok produkcji 1991
Mazda 121 II 1.3 16V 60KM 44kW 1990-1996 - Oceń swoje auto
AUTO NAWET na 20 lat jest w doskonałym stanie mechanicznym nigdy go nie sprzedam bo nigdy nie znajdę drugiego tak bezawaryjnego auta
Silnik 1.1 - pracuje bez zażutów , wywala uszczelkę pokrywy silnika ale to drobiazg. Zaciąga się ssanie i jedzie w największe mrozy.
Wszystko elegancko jako że auto ma 18 lat uszkodziła się poduszka. Silnik 1.1
Wszystko elegancko bardzo komfortowo. Silnik 1.1
w miare dobra (w sumie to malutkie auto) Silnik 1.1
Wszystko OK. Nie ma do czego się przyczepić w 3 minuty auto się nagrzewa nawet przy 30stopniowych mrozach, latem szyby się otwierają do końca i też jest fajnie :) Silnik 1.1
jak na tak małe auto przestrzeni jest mnóstwo można wygodnie podróżowac w 4 osoby które mają po 180-200cm wzrostu
Auto jest niesłyszalne, czasami na światłach stojąc mam wrażenie że auto zgasło. Silnik 1.1
Silnik 1.1, jest idealnie wpasowany do tak malutkiego autka, a zarazem bardzo ekonomiczny. Awaryjność ? Zapomniałem o niej kiedy się przesiadłem z golfa.
AUTO można kupić za jakies 5 tys, Jest to cena dla niektórych wygórowana lecz według mnie jest warte znacznie więcej.
pęknięta linka hamulca, ręcznego, awaria wskaznika stanu paliwa, pęknięta linka od otwierania drzwi pasażera od środka itp...
POPROSTU NIEZAWODNE AUTO

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 16V 60KM 44kW [l/100km]