Ocena kierowcy - Mazda 929 IV

gizmmo, 12 lat temu
Rok produkcji 1992
Mazda 929 IV 3.0 198KM 146kW 1991-1999 - Oceń swoje auto
Bardzo dobrze wspominam to auto i tak naprawde z biegiem lat załuje ze je sprzedałem mogło sobie stac i zamiast tracic na wartosci zaczaac powoli zarabiac.
Szczerze mówiąc te 190 koni to mało na tą bestie, ale zawali drogą nie było.
To był mój pierwszy automat i zakochałem się. Jak dla mnie bardzo dobrze zmieniała biegi. Ale tylko 4
Bajecznie pływała na naszych drogach nawet te wyboje i koleiny nie były tak straszne.
Oj przy takich gabarytach trzeba miec oczy wokoło głowy. Najgorzej było z tyłem cieżko wyczuc, ale pozatym bardzo dobrze.
A tu naprawde nie ma sie czego przyczepic, wszystko na swoim moejscu czytelne jasne widoczne i co najwazniejsze nie nackane milion małych guziczków. Po prostu ideał.
Tak duzego zakresu wentylacji to nie widziałem jeszcze w samochodzie i to jeszcze z tych lat od 15-36. Klima działała perfekcyjnie
Tutaj też nikt nie miał prawa narzekac, wszedzie ogrom miejsca, i wygoda jak nie wiem.
Cichutko jak na mszy.
Oj i tu najwieksza bolonczka, spalanie nie było przyzwoite ale to chyba tylko moj egzemlparz tak miał. Minimalnie 14L LPG i to bardzo spokojna trasa, srednio 17l LPG a rekord w mieście 36l LPG
Nic sie nie działo, całe szczeście, bo wiekszosc cześci to trzeba by sciagac za oceanu,

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.0 198KM 146kW [l/100km]

22,3