Ocena kierowcy - Mazda E2000

rafał, 19 lat temu
Rok produkcji 1989
Mazda E2000 2.0 87KM 64kW 1989-2000 - Oceń swoje auto
AUTO KRÓTKO POWIEM TAK SUPER szkoda że mazda nie zdecydowała sie kontynuować tej serji byc może to auto teraz zdobyło by niezwykłom popularność kiedy wszystko drożeje a mazdy sie nie psują który z was może tak napisać o swojim aucie... (a propo tego pana co wypełni tylko jedną rubryke na 4 i reszte zostawił radze sie poprawić w użytkowaniu komputera bo jedno okienko nie jest obiektywną opinią a tylko zniszczyło ocene tego auta A MUWIE TO Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KTO JEŹDZI MAZDĄ E 2000/2200 I NIE ZNISZCZYŁ JEJ Z WŁASNEJ GUPOTY NAPEWNO JEJ NIE SPRZEDA, JA NIE ZAMIERZAM TO AUTO POWINNO BYĆ SYNONIMEM WYCZYMAŁOŚCI). kropka
auto ma 20 lat i silnik jest po prostu rewelacyjny
podobno szwankują mi sie nie zdarzyło
auto nie jest stworzone do wysicigów amimo to może pogonić kotanowszym vanom (już w szczegulności jerzei chodzi o bezawaryjność)
auto przeszklone siedzi sie wysoko. super
bardzo poręczne i praktyczne można nim przerwieś wszystko od ludzi do mebli auto zjeździłem niem puł europy i nic rewelacjia troche ciasnawe dla 9 osub :)
fenomen jeżeli chodzi o te auta założyłem w nim klime i we włoszech przy 40 stopniach musiałem sie ubierać :D
tak jak pisałem troche ciasne dla 9 osób
bez zastrzeżeń
jestem z tego auta bardzo zadowolony cenowo nie jest najtaniszy ale gaz założyć lać i jechać
auto dawno odrobiło swoją cenę i cały czas na siebie zarabia mam je od nowości !!!
to auto ma 20 lat i poza tm że coś tam zaskrzypi nic sie nie dzieje KOSMOS
No dobra raz czytałem że auta benzynowe moga przejechać od 200000 do 300000 bez awarji muj mam przejechane 460000 (i ciągle przybywa) bez remontu (odpukać) wymieniłem w nim filtry i oleje tyle w tej sprawie który dzisiejszy "SUPER" van doruwna E 2000...no właśnie
Mazda E2000