Ocena kierowcy - Mazda Xedos 9

Jacek., 18 lat temu
Rok produkcji 1996
Mazda Xedos 9 2.5 164KM 121kW 1993-2002 - Oceń swoje auto
Jestem, jak można być po przejechaniu 5000 km 10-cio letnim autem zachwycony.drogi trzyma się jak przyspawana nie jechałem szybciej niż 200 km/h ale w końcu to zima.Nie mogę się doczekać wiosny gdy sprawdzę naprawdę co to autko potrafi.Na skrzyżowaniach nikt mimo automatu nie ma szans.Potrafi zmieniać na przedostatni bieg nawet przy 160km/h i wtedy otrzymujemy ogromną dawkę mocy i adrenaliny, gdy dla innych pojazdów to szczyt marzeń.Gorąco polecam jest to limuzyna ze sportowymi osiągami.
Jest w automacie więc jest b.elastyczna
Szarpie z 1 na 2 ale to nie jest nowe auto tylko 10 letnie
prawie brak łączności z jezdnią ,cicho i przyjemnie,tylna oś skrętna pozwala na bardzo małe ruchy kierownicą a skręca natychmiast
Siedzi się jak na ziemi jak dla mnie super 190 cm wzrostu,mankament:boczne lusterka są zbyt małe by opierać się tylko na nich
Japońska dokładność.wszystko super,no może brak podgrzewanych siedzeń a zimą nie jest,to zbyt przyjemne jeśli auto ma skórzane siedzenia
klimatronik działa bez zarzutu ,klima sama "wie"kiedy jest potrzebna.
kierowca ok.pasażertak sobie jeżeli jest wysoki , nie pośpi z wyciągniętymi nogami.Tył -mogło by być lepiej jak na tak duży samochód.
Bajka!Słychać i to tylko wtedy gdy się tego chce mruczenie V6-tki
No nie jest to auto dla ciułaczy przyzwyczajonych np.do niemieckiego VW spalanie kontroluje komputer,nie udało mi się zejść poniżej 12 l/100 km.ale w tym aucie nie o to chodzi
Nie znalazłem innego tak taniego 12000 PLN. w takim stanie auta z pełnym wyposarzeniem
Nic jeszcze o tym nie wiem.
Brak jakich kolwiek.
Mazda Xedos 9