Ocena kierowcy - Mercedes GLA I Off-Roader Facelifting

Zawiedziony, 4 lata temu
Silnik 1.6 180 122KM 90kW
Rok produkcji 2018
Przebieg: 1 000 tys. km
Mercedes GLA I Off-Roader Facelifting 1.6 180 122KM 90kW 2017-2019 - Oceń swoje auto
Kupilem roczne auto od dilera mercedesa z gwarancja na 2 lata ,po miesiacu okazalo sie ze sprzeglo piszczy i skrzypi pod deska rozdzielcza z takim przebiegiem .Smiech na sali a smaczku dodaje jeszcze fakt ze bylem juz raz na serwisie zeeby to naprawili ,potrzymali auto 1 dzien i na drugi odebralem z takimi samymi objawami usterek jak oddalem do serwisu.Juz nastepny termin do serwisu ,na 1 czekalem 4 tygodnie teraz 6 tygodni,ten zlom od mercedesa zjadl mi wiecej nerwow niz wczesniejsza toyota .Nie polecam przereklamowanej drogiej marki. Mam przejechane 13000 tys kilometrow
Smieszny dzwiek przy przyspieszaniu
Spodziewalem sie ze bedzie lepiej
Twardy ,komfort tylko na autostradzie
Nic nie widac ,wszystko na wyczucie
Na poczatku smiech caly czas widzisz przezlobienie na przedniej klapie ,kto to rysowal
Taka sobie
Z przodu dla niewysokich wygodnie chociaz szukalem z 2 tygodnie dla siebie wygodnej pozycji co zazwyczaj zajmuje mi to pare godzin w innych markach
Spodziewalem sie lepszego
1000 zl wymiana akumulatora
Nie wart tylu pieniedzy
12000 km sprzeglo wyje piszczy ,co to jest zadne wczesniejsze auto mi tego nie odwalilo,bez gwiazdy nie ma jazdy,smiech na sali
Kupa zlomu z plastiku przereklamowanego ,sprzeglo zlom ,pod deska skrzypi w czasie jazdy ,sam bym to sobie poprawil ale auto na gwarancji to tknac nie warto,a serwis to nic nie slyszy zapewne .Chcialem maly przebieg i troche komfortu to mam ,nerwy mi juz zszarpalo co jeszcze. Auto ma teraz przejechane 13 000 km

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 180 122KM 90kW [l/100km]

Mercedes GLA I Off-Roader Facelifting