Ocena kierowcy - Mercedes GLK Off-roader Facelifting

Kuba, 11 miesięcy temu
Silnik 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Rok produkcji 2014
Mercedes GLK Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : Niezawodny silnik, myślę że spokojnie ten samochód dojedzie przebiegu rzędu 600tys km bez poważniejszych usterek. Auto po przebiegu 400tys jak nowe, cicha płynna jazda co była dla mnie nie małym zaskoczeniem.
Świetne auto. Tanie w utrzymaniu, bardzo dobre właściwości jezdne, trzyma się dobrze drogi. Po zrobieniu chipa z 170 do 240km świetnie osiągi. Około 6 - 6.5 sek do 100km/h. Auto bardzo wygodne i solidne. Kupiłem mając przebieg 350tys, zrobiłem najważniejsze naprawy i po dwóch latach przy przebiegu prawie 400tys auto dalej jeździ jak nowe. Bardzo dobrze wygłuszone, komfortowa i cicha jazda przy prędkości nawet 150-170. Auto też nie dużo Pali, miasto około 8-10l w zależności od korków poza miastem można nawet zejść poniżej 6l. Podsumowując auto godne uwagi. Zdecydowanie polecam.
Dynamiczny silnik po zmianie programu na 240km
Płynna skrzynia, Polecam tylko automat.
Bardzo dobre wyciszenie auta i chyba najważniejsze to świetnie wyciszona przednia szyba co daje naprawdę duży komfort z jazdy.

On - zużycie paliwa dla silnika 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW [l/100km]

8,2