Oceny Mercedes Klasa B W245 180 CDI 109KM 80kW 2005-2011

Mercedes Klasa B W245 180 CDI 109KM 80kW 2005-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Klasa B W245 180 CDI 109KM 80kW 2005-2011

~Divi
Sports Tourer 180 CDI 109KM 80kW
Myślę, że to doskonałe auto dla ludzi, którzy są indywidualistami i nie chcą jeździć typowym samochodem i ginąć w tłumie. To auto dla ludzi, którzy cenią jakość, styl, elegancje połączone z niezawodnością i komfortem odpowiadającym limuzynom. Napewno doskonale poczuje się w nim stylowa kobieta, która lubi \"wyżej siedzieć\" i komfotowo przemieszczać się między aerobikiem, pracą a wyjazdem nad morze. Oczywiście facet też nie będzie zawiedziony....
3,3
~Artur
Sports Tourer 180 CDI 109KM 80kW
Mały prześwit powoduje,że krawężniki stają się uciążliwe a osłona silnika podatna na uszkodzenia. Spalanie w mieście ma wiele do życzenia , tutaj preferuje długie dystanse.Korozja przy moim przebiegu widoczna na dolnych krawędziach drzwi.Audio na duży plus.Komfort jazdy biorąc pod uwagę markę to rozczarowanie.Atrakcyjny wygląd oraz pojemny bagażnik to największe atuty tego samochodu.
1,8
~Marek
Sports Tourer 180 CDI 109KM 80kW
Psuje się wszystko i wciąż mimo dużych nakładów finansowych auto nigdy nie jest do końca naprawione. Pojazd kwalifikuje się do zbiorowego pozwu przeciw Mercedesowi, 1 gwiazdkę przyznaje za spalanie ok 6l i to jest jedyna zaleta tego samochodu.
3,4
~Wojtek Ś.
Sports Tourer 180 CDI 109KM 80kW
Nie wiem co mnie podkusiło do zakupu tego samochodu, twarde zawieszenie, kiepska widoczność, bardzo mała zwrotność i ciągle coś się dzieje jak to w Mercedesie. Najgorsze co się może przydarzyć kierowcy to auto z DPF po prostu głupota inżynierów nie zna granic. Wiecznie siedzisz i czekasz aż to badziewie się wyłączy, zacząłem już maniakalnie wsłuchiwać się na każdym chwilowym postoju czy ten wynalazek znowu się nie odpalił. Nigdy więcej!
~robert142t
Sports Tourer 180 CDI 109KM 80kW
Za całokształt daje 5 gwiazdek. Piękna sylwetka auta, wnętrze bardzo przestronne, silnik przy przebiegu 400tys. km dalej pracuje jak trzeba, zawieszenie jak na Polskie drogi wykonane dobrze chociaż jest głośne. Przede wszystkim ekonomiczne !
3,3
~Robert
Sports Tourer 180 CDI 109KM 80kW
cena zbyt wysoka do oferowanej jakości: słaba jakość lakieru, zsuwające się uszczelki z krawędzi tylnych drzwi, głośna praca silnika, słabe wyciszenie wewnątrz, po 3 latach korozja dolnej części wszystkich drzwi i pokrywy bagażnika.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa B W245 180 CDI 109KM 80kW
~momik
Sports Tourer 180 CDI 109KM 80kW
Bardzo twarde zawieszenie, bardzo słabe światła (wręcz niebezpieczne), nawet nowe lampy czy żarówki Philips +90% nic tu nie pomogą. Katastrofalna zwrotność! Nawet ciężarówką łatwiej zawrócić. Jak ktoś szuka zwrotnego auta to na pewno nie B-klasa. Tu Mercedes się nie postarał... Materiały przeciętnej jakości, ale na szczęście nic tu nie skrzypi.
4,1
~Anna65
Sports Tourer 180 CDI 109KM 80kW
Auto kupiłam ze względu na chorobę kręgosłupa , nie byłam w stanie wsiadać i wysiadać z niskiego auta , a auta wysokie z automatyczną skrzynią biegów nie mieściły się w moim zakresie finansowym, gdyby nie to że auto ma specyficzną budowę przez co hałasuje dośc mocno nie mogłabym się do niczego przyczepić, przesiadłam się do niego z VOlvo S60
~MB fan
Sports Tourer 180 CDI 109KM 80kW
Bardzo wdzięczne auto, pod każdym względem. Ma to coś, czego nie ma konkurencja. W wersji podstawowej ma wszystko, czego potrzeba do komfortowej i bezpiecznej jazy. Bardzo eleganckie stonowane wnętrze, doskonałe materiały. Bardzo dobrej klasy radio/CD. W moim aucie dokupiłem opcję sport pakiet. Zawieszenie jest sztywniejsze, oprawa chromowa dodaje smaczku.
~Jarek S.
Sports Tourer 180 CDI 109KM 80kW
Jeśli ktoś marzy o tym aby wyjechać ze szczecina do Rzeszowa i nie będa zmęczonym iść na balety to wlasnie auto dla was. W powiedzeniu bez gwiazdy nie ma jazdy jest sama prawda. Mozna zakochac sie w autku. Kiedy juz mi sie znudzila jazda i poprostu traktowalem to jako przemieszczanie sie z punktu A do B, to w tej chwili chce jeździc jeździc jeździć. Czysta przyjemność i polecam. zestaw radio z BT - BAJKA :)