Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W204 Kombi T204

Pozen, 3 lata temu
Silnik 1.6 180 K BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Rok produkcji 2009
Mercedes Klasa C W204 Kombi T204 1.6 180 K BlueEFFICIENCY 156KM 115kW 2009-2014 - Oceń swoje auto
Inne : Komfort jazdy wygodny, cichy, przyjemny.
Super auto w długich podróżach po 12h spędzonych za kierownicą człowiek nie czuje zmęczenia a wręcz odwrotnie, chce jeszcze dalej kontynuować podróż. Super sprawa podróż odbyła się do Chorwacji 1470 kilometrów w jedną stronę.
Ma swoją moc ale gdy jest dość dużo bagaży czuć że ma ciężko lecz w jeździe na co dnień w zupełności wystarczy.
No biegi wchodzą jak w masło nawet po przebiegu 300 000km.
Jak to Mercedes skręca rewelacyjnie, jak widziałem w górach jak inne auta na dwa razy pokonują ostre zakręty to śmiech na sali. Mercedes po prostu skręca w miejscu.
Linia bardzo ładna brak jakichkolwiek oznak korozji a auto ma już 11 lat.
Wszystko ładnie widać nawet przy ostrym zakręcie.
w jak najlepszym porządku.
Bardzo wydajne ogrzewanie i klima też daje radę i bardzo szybko działa odparowanie szyb.
To jest auto do jazdy a nie dla lansu jest wygodny z przodu miejsca wystarczy ale z tyłu już gorzej dzieci się mieszczą ale osoby dorosłe mogą czuć się nie za dobrze.
Jak w aucie jest wszystko naprawiane na bieżąco to jest cicho, ja miałem uszkodzone łożyska w tylnych kołach i było je słychać, ale to dobrze bo szybko zdiagnozowałem usterkę.
zamienników jest pełno do tego modelu a większość części to W203
Mi to auto odpowiada i nie żałuję że wydałem na to kwotę 30 000zł. Może gdy by to był sedan to było by inne zdanie.
Po zakupie wymiana rozrządu (280 000km) ponieważ przeskoczył łańcuch i z taką usterką kupiłem go w Niemczech. Przez 2 lata wymieniłem termostat, jeden wahacz, teleskopy tylnej klapy bagażnika, i wymieniłem wentylator ogrzewania wewnętrznego ale dla tego że piszczał. To wszystko z usterek a mam na liczniku 318 000km
Nigdy mnie nie zawiódł. SUPER AUTO A PO TRASIE DO CHORWACJI I POLSKI jeszcze bardziej uświadomiło o sobie że można na nim polegać.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 180 K BlueEFFICIENCY 156KM 115kW [l/100km]

9,3
11,0
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W204 Kombi T204 1.6 180 K BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
10,2
Mercedes Klasa C W204 Kombi T204