Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W204 Limuzyna

15 lat temu
Silnik 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Rok produkcji 2009
Mercedes Klasa C W204 Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Jestem zaskoczony ale negatywnie wibracjami jakie powoduje silnik. Za tak duże pieniądze spodziewałęm się większego komfortu. Znacznie tańsze auta pod tym akurat względem są bardziej dopracowane. Myślałem że uda się do tego z czasem przyzwyczaić, teraz nie mam wątpliwości że popełniłem błąd.Jak przesiadłem się do Accorda 2,2 dci mojego przyjaciela to popadłem w kompleks.
Na pewno niekupiłbym drugi raz z tym silnikiem. Osiągi ma dobre, ale dlaczego powoduje takie drgania w środku. To nie jest do zaakceptowania za tak duże pieniądze. Konkurenci są tutaj bardziej dopracowani.
Rewelacyjnie przyspiesza, podczas jazdy ładnie się wycisza. Jeśli stoję na światłach to wszystko sie trzęsie . Drgania silnika na biegu jałowym są wszechobecne.Traktor z gwiazdą na masce. W mieście ociężały, na trasie bez zarzutu.
Wspaniale wybiera kolejne biegi
Nie ma większych hałasów na nierównościach.
Nie mam z tym problemu.
Wszystko na swoim miejscu. Nie mogę się przyzwyczaić do hamulca ręcznego.
Cicho i przyjemnnie. Szybko się nagrzewa.
Przestrzeń z przodu na styk, z tyłu nie jest wygodnie, a jeśli siedzą trzy osoby z tyłu to niech będą to dzieci.
Ładnie wyciszony.Silnik wyrażniej słychac tylko na postoju, w czasie jazdy nieco wycisza się.
Wysoka cena za stosunkowo przeciętną w tej klasie przyjemność. Gwiazda na masce nie rekompensuje wszystkiego.
Na razie bez problemów
Mercedes Klasa C W204 Limuzyna