Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W205 Kombi

Roman, 4 lata temu
Silnik 400 333KM 245kW
Rok produkcji 2015
Mercedes Klasa C W205 Kombi 400 333KM 245kW 2014-2018 - Oceń swoje auto
Inne : Trzeszczący wyświetlacz.
Używam od kilku miesięcy, ogólnie super silnik, jednak zawiodłem się na jakości chromowanego plastiku użytego do wykończenia schowka na centralnej konsoli, który jest bardzo podatny na uszkodzenia i psuje ogóny efekt. Poza tym, spasowanie wyświtlacza konsoli centralnej jest dalekie od ideału i trzeszczy na nierównościach. Nie tego spodziewasz się w klasie z segmentu premium.
Petarda, pełnego potencjału nie potrzebujesz na codzień, jednak kiedy zapakujesz rodzinę na wakację to zawsze masz zapas mocy pod nogą.
Płynna i szybko reaguje nawet w trybie Comfort. W Sport + ciągnie aż miło...Tryb Eco to jakiś żart.
Używam na codzień wiec ciężko mi się odnieść do sportowej jazdy, jednak dotychczas żadnej pod- czy nad- sterowności nie odczułem.
Proste i eleganckie profile.
Nic do zarzucenia
Przejrzyście i intuicyjnie.
Tryby rozproszenia strumienia i wyciszenie na wysokim poziomie.
Raczej dla 4 osób. Słabo z miejscem na tylnej kanapie, chociaż profil oparcia dobrze służy osobom siedzącym przy drzwiach to bardzo ogranicza miejsce dla nieszczęśnika siedzącego pomiędzy.
Super jeśli chodzi o szumy zewnętrzne. Silnik przyjemnie brzmi na wyższych obrotach.
Spalanie w mieście na krótkich odcinkach bedzie sięgać 15 l. Części jeszcze nie wymieniałem, poza tym auto jeszcze na gwarancji.
Zawiodłem się na jakości chromowanego plastiku użytego do wykończenia schowka na centralnej konsoli, który jest bardzo podatny na uszkodzenia i psuje ogóny efekt. Nieprzemyślana oszczędność na aluminium. Poza tym, spasowanie wyświtlacza konsoli centralnej jest dalekie od ideału i trzeszczy na nierównościach. Nie tego spodziewasz się w klasie z segmentu premium. (Będę reklamował, tymczasowo trzeba wykożystać kawałek papieru :).
Brak
Brak