Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Mercedes Klasa E
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Mercedes Klasa E

~KOSIK
Limuzyna 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Mercedes Klasa E W212
AUTO MA KILKA MANKAMENTÓW O KTÓRYCH NAPISAŁEM.JEDNAK TO DROGI SA NAJWIEKSZYM PROBLEMEM W POLSCE
~Komi
Limuzyna 200 CGI BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Mercedes Klasa E W212
Auto na 4+, ogromna frajda i komfort jazdy ! Dynamika w porządku. Duży progres w porównaniu z poprzednim modelem !
~Emil.86
Sedan W211 2.1 (220 CDI) 150KM 110kW
Mercedes Klasa E W211
Dobry samochód dla oczekujących wysokiego poziomu wykonania wnętrza i cieszących się z dostojnej jazdy. Miłe zaskoczenie po poprzedniku. Jeżeli występują usterki są one prosto usuwalne i nie rujnują portfela.
~wrocławianin
Sedan W211 1.8 (200 Kompressor) 163KM 120kW
Mercedes Klasa E W211
Krótko i na temat - klasa PREMIUM. Wygodnie, pewnie, bezpiecznie, cicho. Jeżdżenie na długich dystansach to sama przyjemność z jazdy. Włącza się 6 bieg, tempomat i oddaje się frajdzie z jazdy. Nie rozumiem tak niskich ocen tego modelu na tym serwisie, albo jakieś oszustwa albo gruba przesada. Na pewno bym kupił drugi raz ten sam model.
~Lisander
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Mercedes Klasa E W210
Jezeli ktos chce miec duze wygodne auto na wypady gdzies dalej z rodzina to to jest wlasnie to. Auto ekonomiczne w miare niezawodne wygodne. Takie auto dlugo poslozy
~RAFAL
Kombi S211 2.1 (220 CDI) 170KM 125kW
Mercedes Klasa E W211
swietny samochod. Polecam wszyskim doceniajacym komfort i jakosc wykonania. trzeba sie liczyc z kosztami ale czego sie nie robi dla przyjemnosci z jazdy.
~krzysztof
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Mercedes Klasa E W210
Samochód zakupiłem w polsce od pierwszego właściciela. W 1997 zapłacił za niego 107 tysięcy marek. Samochód wyposażony był dodatkowo w klimatronik, radio, itd. Przebieg udokumentowany 170. 000 km. Samochód posiadał ks. serwisową oraz do każdej wizyty w serwisie fakturkę. Jestem 100 % pewien że samochód nie miał więcej niż 170 tys km, oraz że był bezwypadkowy. Pomimo nie dużego przebiegu (jak wydawało mi się wówczas) na mercedesa zakup tego...
~kozak
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
Mercedes Klasa E W210
Auto jak na swój wiek prezentuje się świetnie. Klasyczna linia starzeje się bardzo powoli. Wciąż budzi respekt, chyba magia gwiazdy na masce. Z silnikiem 3.0TD wystarczająco dynamiczne, bezpieczne podczas wyprzedzania. Choć spalanie można łatwo podnieść do ponad 10L/100km. Rozważny cruising nagradza wynikiem mniejszym o ok 2 litry. Komfort jazdy bardzo wysoki, bezpieczeństwo również. Nie ma lepszej oferty na rynku w tej klasie aut i za takie...
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E
8,5
11,8
14,2
~lionmak
Sedan W211 3.0 V6 (320 CDI) 224KM 165kW
Mercedes Klasa E W211
Super autko nie rozumiem tych negatywnych ocen ale jak ktos kupi w polsce od handlarza auto np 6-cio letni mercedes E220cdi 100tys km przebiegu sprowadzony z niemiec i w polsce tanszy o 3000tys euro to nie ma co sie dziwic ten samochod ma na sto procent 250 tys km przejechane ale to juz musi kazdy sam zdecydowac
~Piotr 33l.dolnośląskie
Kombi 350 CDI BlueEFFICIENCY 231KM 170kW
Mercedes Klasa E W212
Użytkowałem nowego Citroena C5 przez 4 lata.Było fajnie nic się nie psuło ale postanowiłem zmienić na auto,które spełni moje motoryzacyjne marzenia ale pozostanie autem praktycznym:-)Ten Mercedes daje takie połączenie.Jest wielki,pięknie wykończony,mega wygodny,szybki i stosunkowo oszczędny.4matic,airmatic i 7G tronic robią dobrą robotę!Ustawienia z komfortowych na sportowe dają dużą zmianę charakterystyki auta-w zależności od warunków...
Mercedes Klasa E