Ocena kierowcy - Mercedes Klasa M W163 Terenowy AMG

Grzegorz, 13 lat temu
Silnik 5.4 V8 (55 AMG) 347KM 255kW
Rok produkcji 2003
Mercedes Klasa M W163 Terenowy AMG 5.4 V8 (55 AMG) 347KM 255kW 1999-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : Poezja dla uszu i miod na serce
Bezpieczny, mocny, duzy, i zapieprza jak rakieta. I o to chodzilo.
To jest poprostu rewelacja. Brzmi tak jak V8 powinno. Jak na tak ciezkie auto to zaiwania jak mala rakieta
nie wyczuwa sie prawie wogole momentu przerzucania biegow
Jak dla mnie brakuje airmatica,
Do przodu bez uwag za to do tylu kiepsko. eby nie boczne lusterka to slepota calkowita ;)
Denerwuja mnie przyciski do szyb na konsoli przy biegach. Poreczniej jest jak sa na drzwiach ale da sie przezyc
Klima chyczy i buczy a samo ogrzewanie rewelka
dla kierowcy i pasazera spoko . Z tylu juz mniej komfortowo. Dobrze ze ja tam nie jezdze:)
Jak na auto z takim przytupem i masa nie mozna sie za bardzo przyczepic
Kupujac ten samochod wiedzialem doskonale na co sie decyduje. I generalnie mam gdzies ile pali a gaz zalozylem dlatego zeby to co zostaje wydac na inne przyjemnosci. Przeglady? Wymiana oleju w skrzyni biegow i tylnym moscie ( nie byla konieczna ale tak zadecydowalem) warsztat zajmujacy sie naprawami merca wycenil to na 700zl a serwis na 750zl. Wybralem serwis. Komputer pokladowy to jakos dziwnie liczy paliwo. Pokazuje ze na zbiorniku przejechalem tyle i tyle kilosow i srednie spalanie wyszlo takie. Bzdura!! Zaufanie mam do prostej matematyki. Tyle wlane tyle przejechane i wiadomo. Na gazie przy jezdzie po miescie (80%) spala okolo 23 litrow gazy to jest maks. Na trasie miedzy 15 a 16. Jak na 350 kucykow to calkiem do przyjecia
Pewnie ze moglby byc tanszy, ale coz za marzenia warto placic!!!!!
Jak na pierwsze 10 miesiecy nic nie nawala
Brak
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa M W163 Terenowy AMG 5.4 V8 (55 AMG) 347KM 255kW
15,4
19,6