Ocena kierowcy - Mercedes SLK R170 Roadster

Eiten, 13 lat temu
Silnik 2.3 (230 Kompressor) 193KM 142kW
Rok produkcji 1999
Mercedes SLK R170 Roadster 2.3 (230 Kompressor) 193KM 142kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Samocodem sie swietnie jezdzi i rekompensuje swoje drobne minusy.
Nie mam powodu nazekac, jedyne co to wymienilem sprzegło kompesota bo cos tam mi sie nie podobało. Problem to dostanie czesci do tego modelu jest ich mało.
Mam automat, 5 giegow troche szarpie przy niskich orotach gdzy olej w skrzyni jest zimny. Gdy jest ciepły (po 4,5 km jest juz ok).
Bardzo dobry, troche za twardy ale to sportowy samochod wiec tak byc musi.
No tu jest problem dla wysokich osb Treba mic fotel bardzo nisko i jak podjedzie sie podswiatla to czasmi nie widac ;)Reszta jest ok
Jedyny minus to Podstawka pod lewa stope (przydatne prz automacie) jest troche za daleko, Ale moza ma krotkie nogi ;) 17 m wzrostu
Rewelacja strasznie szybko sie nagrzewa w zimie ;)
Jest ok dla 2 osób oczywiscie Czasami przydałoby sie cos polozyc za siedzieniem No ale niestety ;/
Jest ok, jawet przy jezdzie z otwartym dachem nie urwie głowy nawet przy 140km mozna spokojnei rozmawiac ;)
W miscie ok 12 litrów na trasie gdzies z 8 przy spokojnej jezdize
Problem jest z pompka entralnego zamka, Samoochod jest tak skontruowany ze albo pompka zamaka albo zamaraz. Gdzy bedziecie kupowac koneicznie sprawdzcie czy pompka jest w plastkikow-piankoej obudowie ochronnej. Inaczej w ziemi po centralnym
Uszkodzone sprzeglo kompresora (moze nie ale cos swistalo to profilaktycznei wymienilem). Zalana pompka centralnego zamka ZZamarzla po zimie woda nie mam pojeciaskad sie wziema W bagazniku sucho a ona zamrzla

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.3 (230 Kompressor) 193KM 142kW [l/100km]

9,5