Ocena kierowcy - Mercedes Transporter T1

pawelbednarek3@wp.pl, 16 lat temu
Silnik 2.9 D 100KM 74kW
Rok produkcji 1994
Mercedes Transporter T1 2.9 D 100KM 74kW 1984-1995 - Oceń swoje auto
Inne : po prostu wszystko.kaczuchy to rewelacyjne autka.wielka szkoda,ze juz takich nie produkuja.to chyba najlepszy mercedes w historii(razem z w124)
jestem zachwycony tym autem.teraz sie nie dziwie,ze uzytkownicy mowia o nim,ze to najlepszy dostawczak swiata.macie racje i ja sie do was przylanczam
to moje pierwsze dostawcze auto a juz widze ze mercedes to doskonaly nabytek.auto ma przejechane 370000 tys,ale licznik na bank byl cofany i podejzewam,ze przebieg jest w granicach pol miliona.jak na taki przebieg silnik jest idealny!nie ma nawet najmniejszego wycieku!wierzyc sie nie chce ale silnik wyglada jak nowy.moze troche nim telepocze jak jest zimny i troszke zakopci,ale jak sie rozgrzeje to mruczy jak kociak i nie wydaje nawet najmniejszego dymku.z zapalaniem nie ma zadnych klopotow.szkoda ze silnik jest bez turbiny bo dynamiki to on nie ma prawie wcale,ale jezdzi sie nawet przyjemnie.nigdy nie wiozlem wiecej jak 300 kilogramow to nie wiem jak sie sprawuje z wiekszym ciezarem.ogolnie jest to wspaniala konstrukcja mercedesa,ktora jest strasznie ciezko zajezdzic.rewelacyjny silnik
skrzynia jest ok.wiadomo,ze nie jest to wyscigowe autko i raczej sie nim nie popedzi na zlamanie karku,ale dla mnie wystarczy.zima jak olej w skrzyni jest zimny to troche ciezko wchodzi 2 i 3 bieg.wystarczy przejechac kilka kilometrow i juz wszystko jest ok.biegi wchodza bardzo lekko i nie ma z nimi problemow.troche lewarek sie juz klekocze,ale przy takim przebiegu ma juz prawo
jezdzilem troche vw lt35 i mercedes z nim przegrywa.LTka prowadzi sie super,praktycznie jak osobowe autko a mercedesa troche nosi na drodze bo nie miesci sie w koleiny,ktorych u nas nie brakuje.praktycznie zawsze jezdze z lekkim ładunkiem i trzeba sie troche bardziej skupic nad kierowaniem bo mozna łatwo stracic wybrany tor jazdy.nie uwazam,zeby to byla wada,ale moglo by byc troche lepiej
wszedzie jest super.szkoda ze lusterka sa troche starodawnego typu,ale mozna zalozyc nowsze i wtedy mamy wieksze pole widzenia.
wszystko na swoim miejscu.im prosciej tym lepiej
auto nagrzewa sie blyskawicznie i grzeje jak wsciekle.latem jeszcze nim nie jezdzilem to nie wiem jak jest z wentylacja,ale zawsze mozna sobie otworzyc okno
w dwie osoby super.w 3 juz troche ciasno bo 3 osoba blokuje wlanczanie biegow
na zimno trocheklekocze,ale to normalka w dieslach.na cieplo jest bardzo przyjemnie.slychac tylko syk silnika i delikatne klekotanie
nie jezdze zbyt duzo,ale mysle ze spalanie zmiesci sie w 10 litrach w jezdzie mieszaniej.
.nie ma nic za darmo i wiadomo,ze zawsze trzeba cos zaplacic.ja dalem az 16 tys za auto z 94 roku,ale jestem zadowolony
w tym aucie elektronika jest na poziomie minimum.to duzy plus.co prawda sa juz male usterki.nie dzialaja wycieraczki czasowe i dlugie swiatla.caly przełacznik jest juz wyrobiony i bede go musial wymienic.poza tym nic
jak narazie nic i oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.9 D 100KM 74kW [l/100km]

8,9