Ocena kierowcy - Mercedes Viano Van

Andrzej, 11 lat temu
Silnik 2.2 CDI 150KM 110kW
Rok produkcji 2008
Mercedes Viano Van 2.2 CDI 150KM 110kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Kupię to auto jeszcze raz ,ale juz nie u Mojsiuka!!!!Kurdę nawet 3 kupie!!!
Samochód-REWELACJA!!!!Cudo!!!Polecam-szczerze!!! Delar Mercedesa zrobił swoje -opchnął autka. Kupiłem 3 Mercedesy u Szanownego Pana Mojsiuka-TRZY OSTATNIE!!! Jednak nie u Mojsiuka!!!-Koszalin!!!!- tam auta sprzedaja BEZ opon!!!Kupiłem 2 auta-VIANKA!!!,opony poleciały-w niecałe 9-10 miesiecy,nawet Mąż -Córki -Mojsiuka(to chybaaaa..ten Pan na \'\'Z\'\'(zięć), powiedział,że kupiłem 2 VIANA ,bez opon i jest BEZRADNY!!!!Laczki poszły do rzeczoznawcy goodyera i co?Gówno!!!Za przeproszeniem,wydałem po nie całym roku na nastepne lacze ponad 9 tys.zeta,ale jakie?Chodzą jak ta lala!!! Proszę uważać na \'\'laczki\'\'googyera\'\' w tym aucie się nie sprawdzają!!!!Mojsiuk mówi,że cykl miejski je tak zniszczył-gówno prawda-auta \'\'chodzą\'\'na trasie i mają \'\'fajne\'\'przebiegi!!! Lepiej kupić \'\'holendry\'\'-opony-wielosezonowe ponieważ jezdzimy juz ponad 2 lata\'\' i wyglądają jak NOWE!!!Pozdrawiam. ps. Ciekawe co na to MERCEDES-POLSKA? Pozdrawiam.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 CDI 150KM 110kW [l/100km]

9,2