Ocena kierowcy - Mercedes Vito W638

barni, 14 lat temu
Silnik 2.2 TD 82KM 60kW
Rok produkcji 1999
Mercedes Vito W638 2.2 TD 82KM 60kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Inne : przedewszystkim na duży plus zasługuje spalanie pozatym auto fajnie się prowadzi
Karoseria : 15letnie ople wyglądają lepiej
Silnik : ogólne awarie osprzętu
Układ elektryczny : wszystko po kolei nie wiadomo kiedy i co ale przynajmniej raz w tygodniu
Żeby nie ciągłe naprawy i usterki auto naprawde fajne i miłe w prowadzeniu , wygodne i ładowne prawie tona ładunku przy tych wymiarach to już jest coś , no a przedewszystkim dużo ładniejsze od t4 czy transita
2,2cdi niema zabardzo czego się spodziewać po 82koniach ale jak na ta masę nie jest żle
trochę ciężko chodzi , najgorszy wsteczny, ale za to krótka i szybka piątka , chyba się cięgna poluzowały bo lewarek lata
tutaj jak na busa niemam zastrzeżeń , felgi 15\" kapcie 215na65 w zakręty wchodzi jak osobówka
duże lusterka , wysoko się siedzi , ogólnie można wjechać wszędzie na centymetry
jak to w mercedesie jest i tyle
tutaj robią się schody wentylator padł 2 razy raz włącznik wymieniłem termostat bo przy mrozach długo się rozgrzewał i nic to nie dało , przydało by się webasto
jak to w busie
przy 120 nie slychać własnych myśli (ponad 3tyś na obrotomierzu) no i stawia duże opory przecinającemu powietrzu , na nierownościach paka hałasuje (huczy)
i tutaj jestem mile zaskoczony jeżdże przeważnie po trasach a spalanie nie przekroczyło nigdy 7,5litra , ogólnie vitek jest bardzo drogi w utrzymaniu , części serwisowe kosztuja krocie a zamienniki to szajs , a przy częstych usterkach łatwo się domyślić ...$$$
niech nikogo nie zwiedzie gwiazda na masce
cały czas coś sie psuje to żarówki się palą to klamka się urwie , to centralny to wkładka w zamku o ustawianiu lusterek nie wspomne
Mam vitka rok czasu przejechałem nim ok 40tyś w tym czasie były robione 2 razy tarcze i klocki 2 czujniki od sprężarki , regeneracja turbiny wymiana wtryskiwaczy 2razy swiece żarowe i raz jakiś czujnik od nich 3razy osłona przegubu 2razy wentylator i raz włącznik od ogrzewania ogólnie w przeciągu roku 5 tyś zł . Może taki egzemplarz albo poprzedni właściciel niedbał o niego. I co jeszcze gorsze to pod stanem blacharski moja 18letnia honda w porównianiu z 10letni mercedesem wygląda jak nowa rdza jest wszędzie
Mercedes Vito W638