Ocena kierowcy - Mercedes W124 Coupe

piotr Mechu, 14 lat temu
Rok produkcji 1990
Mercedes W124 Coupe 3.0 180KM 132kW 1987-1992 - Oceń swoje auto
Silnik : tak jak wyzej wspomnialem
Układ elektryczny : jest cos takiego ze cos ciagnie prad i akumulator siada jak dlugo stoji nie odpalany
Karoseria : Napewno progi pod listwa plastikawa sa bolaczka
Powiem tak!!taki samochod to nie jest uzadzenie do jezdzenia!!To jest poezja!!Kocham w nim siedziec jezdzic nim!!to poprostu trzeba poczuc!!Na dowod przytocze kolejna anegdotke zwiazanom z mercedesem!!:-)Wzielem kolege i dalem sie jemu przejechac moim Mechem i co!!??pare dni pozniej tez sobie kupil!!:-)i to chyba wystarczy!!
Na poczatku dodam ze mam silnik 3-l ale 220 km Powiem tak!!jak na 19 letni silnik to jest totalna rewelacja jesli chodzi o kulture pracy!!a na dowod opowiem pewna anegdote!zaraz jak kupilem samochod w 2007 roku i jechalem z moja dziewczyna, zatrzymalismy sie na swiatlach i po chwili moja dziewczyna mowi .chyba zgasl ci silnik!!ja spanikowany patrze na kontrolki (bo powinny sie zapalic jak by silnik zgasl!!)ale nic sie nie zapalilo to dodalem gazu i okazalo sie ze dalej chodzi!!bylismy pod duzym wrazeniem ze tak wiekowe auto ma tak cichy i rowno pracujacy silnik!!to jest chyba najlepszy dowod!!?Jego kultury pracy!!
W moim samochodzie mam sportowa skrzynie Mc-larena chodzi bez problemow!!
Jak to w Mercedesie wszystko jak trzeba
jest tyle opcji ustawienia fotela ze naprawde mozna miec dobra widocznosc z przodu!!a z tylu kto tak naprawde ma dobra!!
Jak na tak stary samochod uwazam ze super!
Wszystko w jak najlepszym pozadku!!
Ja coprawda jestem niski to dla mnie i z przodu i z tylu jest wygodnie!!chociaz dla wysokich osob problemem moze byc tylnie siedzisko!!troche za krotkie i nogi podobna bola!!
Wyciszenie super niektore nowe samochody chcialy by byc tak wyciszone!!
co do zuzycia paliwa to jest paliwozerny!:-(co prawda jezdze na 1 pompie paliwowej moze palil by mniej jak bym zalozyl!!Czesci ogolnie tanie!!łatwo dostepne!!pomijajac spalanie mysle ze nie jest drogi w utrzymaniu!!
Mysle ze o jakosci nie trzeba tu pisac!!a ogolnie cena nie jest zbyt wysoka za auto tej klasy!!ktore juz jest klasykiem z jego wygladem i mimo juz pelnoletnosci dale wzbudza w pieszych zaparty dech!!
Powiem tak jak na tak stare samochody to sa naprawde malo wadliwe jesli sa dopieszczane!!Teraz juz takich samochodow nie robia i juz nie beda robic!!
nie mialem jeszcze powaznych usterek!!poza typowym serwisem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 180KM 132kW [l/100km]

15,8