Ocena kierowcy - Mercedes W124 Sedan

Gutek26, 9 lat temu
Silnik 2.0 D 75KM 55kW
Rok produkcji 1993
Mercedes W124 Sedan 2.0 D 75KM 55kW 1985-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : O dziwo silnik pporostu bezawaryjny od czasu jak mam merca mogę pare groszy odłożyć a tak to wszystko szło w auto.
Układ elektryczny
Inne
Inne
Ogólnie ok to auto ma w sobie coś że je z czasem można pokochać ,ale nie wyobrażam sobie tego auta w automacie z tym silnikiem .Według mnie auto jest w za wysokich cenach ale trymie się dobrze nawet niema większego problemu z korozją a największy plus tego auta to że ludzie mnie często zaczepiają i pytają czy bym nie sprzedał nawet ciekawe sumy proponują bo lagune to musiałem dać za pól darmo bo nikt tego nie chciał.Auto na-pewno kupiłbym jeszcze raz jak bym szukał jakiegoś ale na pewno nie z tym silnikiem przynajmniej 2.5 d to już jedzie znośnie bo przyśpieszenie z miejsca ma podobne do cc900
Silnik jest ok ale w tym aucie największy minus to przyśpieszenie na światłach wyprzedzają mnie cinkle i matizy.Najgorzej to wyprzedzić coś do 80 km/h w brew opiniom powyżej 100 km/h jest dużo łatwiej.Jednym słowem stalowy muł na kołach
dałbym doskonale ale w mrozach przez pierwszych 5 minut ciężko wchodzi dwójka latem jest trochę lepiej
Jest naprawdę przyjemnie i miękko a do tego dość dobrze się prowadzi
Dałbym doskonale ale do tyłu jest nie dokońca fajnie głównie przez tylne słupki
Z tą ergonomią to tak sobie trzeba się przyzwyczaić ale później jest ok
jest dobrze ale przydałaby się klima
I tu jest duże ale bo z przodu nikt tu raczej na pewno nie po marudzi ale z tyłu jest naprawdę mało miejsca na nogi jak ktoś z przodu się rozsiądzie szczerze powiem że w golfie 3 z tyłu było lepiej
Jak na tak głośnego klekota jest naprawdę cicho dobre wyciszenie nie gwiżdżą żadne uszczelki w drzwiach w lagunie było słabo a była dużo nowsza
Bez rewelacji spala średnio 6,5 do 7 tak jak laguna ale ona w porównaniu z tym autem to miała przyśpieszenie jak odrzutowiec ale niema tego co 124 prostej mechaniki która się nie psuje
Te auta są mocno przepłacone ja za mojego dałem 4500 zł ogóły stan igła i nie rozumiem jak za to auto można żądać 10 tyś albo więcej jedyna pociecha że to auto naprawdę się nie psuje ale reszta to średniaka ale z czasem pokochałem ten dźwięk silnika
to auto bije moje wszystkie auta bezawaryjnością poza alternatorem nie robiłem tu nić dosłownie a też już kawał świata nim przejechałem
nic

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D 75KM 55kW [l/100km]