Ocena kierowcy - Mercedes W124 Sedan

felmen felmen@interia.pl, 16 lat temu
Silnik 2.5 D 94KM 69kW
Rok produkcji 1992
Mercedes W124 Sedan 2.5 D 94KM 69kW 1985-1993 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik bardzo fajnie bulgoczeeee super klank i spalanie na poziomie 7 litrow ON NIC DODAC NIC UJAC
Auto niezawodne jesli trafisz na zadbany model 124 to niezawiedziesz sie na nim nigdy zawsze zawiezie cie na miejsce i przywiezie do domu. Jedyna jego wada jak dlamnie jest to ze niema dobrego przyspieszenia to troszke taki Upa Wagon dla dziadka autem dopiero mozna jechac jak juz mamy 3 bieg wbity wtedy juz jedzie i jest wszystko OK ruszanie spod swiateł troszke kłopotliwe bo ja lubie z kopyta startowac a tym niestety nie zabardzo idzie
Witam posiadam tego merca od 6 miesiecy zawsze go chciałem miec ale był drogi i latka miał juz swoje wiec go nigdy nie kupowałem miałem wiele naprawde wiele samochodow duzo młodszych ale merol bile je wszystkie na głowe ostatnio miałem mondeo rocznik 2005 kompletna porazka jedyne co miał lepsze to przyspieszenie i nic wiecej!!! Dzwielk silnika 250D jest przepiekny ten bulgotttt super.
Skrzynia nie jest rewelacyjna ciezko wchodzi u mnie 1 szy bieg powiem tak raz wchodzi jak w masło a innym razem ciezko wtedy daje minimalnie na 2ke i z 2ki na jedynke i juz jest OK, reszta biegow wpozadku wchodzi.
Auto poprostu płynie po drodze nic dodac nic ujac !!!! a skret poprostu wystarczą dwa obroty kierownica i juz auto zawraca w miejscu rewelacja
Wszystko OK
Wszystko na swoim miejscu tam gdzie powinno byc.
Rewelka
Mam 185 wzrostu miejsca mam tyle ze spokojnie sobie siedze jak w domowym fotelu, w mondeo tego niemiałem a w audi a4 to klapa totalna scisk jak niewiem co niepoleccam audi a4 strasznie ciasne auto miejsca mało!!
Hehe niewiem jak inni ale moj mercedes jest bardzo zadbany i co za tym idzie cichutki w srodku naprawde, czasami jak stoje na swiatłach słysze inne samochody
Powiem wam dokładnie ile moj mercedes pali na 100/km testowałem go dokładnie moja jazda to 80% miasto i 20%trasa obojetnie czy jade 150na/h czy 90na/h czy z gorki dam na luz to zawsze wyjdzie niecałe 7litrow ONna 100/kilometrow zawsze tankuje za 100zł srednio wtedy wchodzi do baku 27litrow On i robie na tym 400 do 440 kilometrow, dodam ze skrzynie mam 5 biegowa nie wiem jak spalanie bedzie wygladało w zimie i ze mam tak na 90% orginalny przebieg auto jest zadbane i uszanowane
Dałem za niego 9tys plus opłaty wszystko wyszło mnie 12tys złotych na gotowo pojezdze nim jakis czas moze rok moze dwa wiecej nieplanuje bo czaje sie na Merca 140 sklasse 300diesel 98rok i jak juz kupie 140tke wtedy sprzedam mojego 124 i co jest najlepsze dostane za niego tyle ile dałem jak nie wiecej hehe!!!! bo moj 124 jest zadbany uszanowany ma dobre wyposazenie elektryke,abs ,airbagi,itd i ja bardzo szanuje i dbam o autko wiec nie sadze zebym miał jakies problemy z odsprzedaza
Usterka wycieraczki cos szwankuje pozycja czasowa ale to drobiazg chodz troszke mnie denerwuje bedzie usuniete innaczej byc umnie nie moze!!!
Wsiadam zapalam i jade bez zadnych stresow autko dojedzie wszedzie niema w nim zadnej elektroniki ktora potrafi zatrzymac wiekszosc nowych samochodow Merca naprawi kazdy w miare dobry mechanik na miejscu a do nowych samochodow bez komputera niepodchodz wiem cos otym dlatego narazie wyleczyłem sie z wszystkich nowych aut.Stac mnie ale niechce powiedziałem sobie ze niebede robił na samochod a i tak Merc to Merc nawet jak stanie koło np.jakiejs skody czy seata.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 D 94KM 69kW [l/100km]

Mercedes W124 Sedan