Ocena kierowcy - Mercedes W124 Sedan

grześ krakow, 16 lat temu
Silnik 3.0 TD 147KM 108kW
Rok produkcji 1993
Mercedes W124 Sedan 3.0 TD 147KM 108kW 1985-1995 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : jazda po polskich drogach wrecz niodczowalny ! fakt samochod byl serwisowany do 190 000tys. a obecnie 220 000 ale liczy sie fakt ! jest super !
Karoseria : przednie blotniki leca jak woda z kranu !
mercedes 300 td w pelnej opcj !!!!!!!!!!!!!!!!! klima podgrzewane lusterka,spryskiwacze,fotele,plyn do spryskiwaczy jest wszystko co trzeba ! i szkoda tylko ze ma wpis 1993 ! ale nie ma rozy bez kolcow ! prawda !!!! jest to godny polecenia samochod !!
3 litry turbo diesel kto miał ten wie jaka to frajda !
automat to przede wszystkim komfort !
kto dba ten ma cisze i komfort a reszta po prostu nie istnieje ? a dziury ? jakie dziury !
ok ! chodz jesli chodzi o lusterka zewnetrzne to wyglada jak by braklo im materialu na lusterka chodz widac co trzeba !
nawet w calym mozna znalzdz dziure !!!!!!! ; 0
posiadam klimatyzacje a wiec jest super !!!
mam 175 wzrostu wiec jakby byl krojony dla mnie !!!!!!! : / lecz gdybyscie wpadli na pomysl wozic koszykarzy to moze byc problem ! ?
mam klime ! dzieki czemu nie musze otwierac okna i dzieki temu jest naprawde cicho !!!!!
kto lubi byc pierwszy na swiatlach ten na stacj bezynowej rowniez jest pierwszy !! lubie jezdzic szybko pod warunkiem ze jest gdzie ! wracajac z Niemiec uzyskalem 215 km i wcale nie byl to maks ! a radio gralo i je sluszalem wiec nie jest zle ! by byl oszczedny trzeba bylo sie starac ! tylko po co jak sie ma tyle koni ! z as lepiej nie jechc jak chcesz miec kase trzeba znalesc prawdziwego mechanika ktory zna sie na swojej pracy ! a nie jest to dzis latwa sprawa! dla mnie !!!! oczywiscie !!!!!
w 1993 roku byl to pelny wypas a dzis niektore z modeli maja mniej !! a wiec dla mnie 5+
gumki do ogrzewania plynu do spryskiwaczy ! i z drobiazgow to chyba tyle !
jak go ogladalem przed kupnem nie mialem pojecia o automacie za co pozniej slono zaplacilem a sprzedajacy wykorzystal to w 100% ! ale mam to co chcialem i jestem z tego zadowolony !!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 TD 147KM 108kW [l/100km]

10,1