Ocena kierowcy - MG ZS I Hatchback

x-qlusive@vivapolska.tv, 15 lat temu
Silnik 2.0 TD 111KM 82kW
Rok produkcji 2002
MG ZS I Hatchback 2.0 TD 111KM 82kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Silnik w tym samochodzie to cudeńko można by rzec. Miły dla ucha, ekonomiczny Diesel z naprawdę sportowym charakterem. Nic dodać nic ująć!
Skrzynia biegów w tym samochodzie jest wzorowana na sportową. Pojedyncze biegi są blisko siebie przez co nie namachasz się ręką, jednakże ciężko wchodzą (przynajmniej u mnie). Świetny 3ci bieg!
Pojazd rewelacyjnie trzyma się jezdni. Zawieszenie lekko twarde. Po prostu MAGIA!
Widoczność super z małym ale. Dość spory \"matrwy punkt\" z lewej strony.
Ogrzewanie sprawne, Klima super! Tylko głośno chodzi.
Miejsca jest naprawdę sporo. podróżując w 5ciu przeciętnych mężczyzn jedzie się wygodnie. dużo przestrzeni między przednimi a tylnymi siedzeniami, Siedzi się nisko dzięki czemu rośli nie mają probemu z sufitem.
Jedyny minus całego samochodu - wyciszenie. Głośna praca sporego Diesla jest dość odczuwalnaw środku pojazdu.
Miasto: ok 8 litrów Trasa: powiedział że nawet 6,5 litra
Samochód sprowadziłem z Holandii. Poprzedni właściciel chyba nie lubił uszczelek nad drzwiami i okiennych, odpadały. Zgłosiłem problem do salonu ROVERa w Radzionkowie k/Bytomia. Bez problemu zrobili to w parę minut.
Nie miałem, Samochód ma wszystkie papiery NIGDY przez 7 lat nie miał większej awarii poza wymienianą pompą paliwa w Holandii (dokument)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TD 111KM 82kW [l/100km]

6,9