Oceny MG – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny MG

~Ukanio
MG ZR I
Samochód wyróżniający się z tłumu. Jazda nim to sama przyjemność. Mocny, a zarazem ekonomicznym. Troszkę mało miejsca z tyłu, ale tragedii nie ma. Polecam każdemu :)
~młody78
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
MG ZT I
autko które rzuca się w oczy, fajne wnętrze, ogólnie spoko
~Opos
Sedan 2.5 190KM 140kW
MG ZT I
Świetne, dynamiczne, robiące wrażenie auto z pełnym wyposażeniem.
~szmyrus87
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
MG ZR I
Caloksztalt... i ciekawe co wam tu napisze:DD milosc od piewszego wejrzenia:DD gdy tylko go pierwszy raz ujalem wiedzialem ze musze go miec:DD jest wspanialy... piekny i bestia w jednym:DD ten desing ta linia ten charakter ten dzwieg ta moc te wnetrze te siedzenia ta deska... kocham te autko w kazdym calu kazdy jego centymetr a takze kazdy metr i kilometr w nim przejechany:DD naprawde polecam kazdemu nie jeden/jedna sie zakocha w tym autcie...
~mario13
Sedan 2.5 175KM 129kW
MG ZS I
Gdy wsiadzie sie do tego auta to ciezko z niego wysiasc. Moznaby bylo nim jezdzic i jezdzic. Wszystko na miejscu, wystarczajace przyspieszenie, przyklejony do drogi, sztywny uklad kierowniczy i te podswietlenie zegarow... nadaje taki sportowy charakter :)
~Grzegorz
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
MG ZR I
Fantastycznie, z wyjątkiem kilku zawstydzających usterek. Jeśli jednak człowiek się do nich "przyzwyczai" i chce po prost pojeździć, to w tej cenie nie ma innego, podobnie jeżdżącego, tak zestrojonego samochodu.
~alliance2@op.pl
Cabrio 1.8 160KM 118kW
MG TF I
Bardzo przyjemna linia samochodu. Trochę agresywna i zarazem łagodna linia tworzy z TF-a bardzo sympatyczny dla oka sportowy samochód.
~markoska
MG ZR I
Jest to moje pierwsze auto i myślę, że nie mogłaym kupić nic lepszego. Jest dynamiczne, oszczędne i ma niedrogie części, a przy tym wygląda bardzo oryginalnie.
Dziennik kosztów dla MG
9,4
6,9
12,8
~Tomi
MG ZR I
Samochód doskonale się prowadzi i nieźle przyspiesza spalanie przy tym śmiesznie niskie po pełnym wygłuszeniu nie jest jeszcze najciszej ale do wytrzymania. Szkoda że niema 6ki
~Waldek-Kraków
Hatchback 1.4 105KM 77kW
MG ZR I
Idealne auto sportowe za nieduże pieniądze.Piękna sportowa linia nadwozia.Dobry silnik,rewelacyjne zawieszenie na 17 calowych kołach.Jeżdżę nim już rok i oprócz płynów eksplatacyjnych nic nie wymaga wymiany,lub naprawy.Niezawodny.Polecam.Mimo,że autko jest z 2002 roku nic nie straciło ze swej atrakcyjności.