Oceny MG – wybierz model

Najnowsze oceny MG

~przemysław_rytwiński
Hatchback 2.0 TD 115KM 85kW
MG ZR
Ogólnie rzecz biorąc za tak śmieszne pieniądze trudno by było kupić coś lepszego dla młodego kierowcy .
~szmyrus87
MG ZR
Caloksztalt... i ciekawe co wam tu napisze:DD milosc od piewszego wejrzenia:DD gdy tylko go pierwszy raz ujalem wiedzialem ze musze go miec:DD jest wspanialy... piekny i bestia w jednym:DD ten desing ta linia ten charakter ten dzwieg ta moc te wnetrze te siedzenia ta deska... kocham te autko w kazdym calu kazdy jego centymetr a takze kazdy metr i kilometr w nim przejechany:DD naprawde polecam kazdemu nie jeden/jedna sie zakocha w tym autcie...
~Dromek
MG F II
Trudno znaleźć auto, które daje więcej frajdy za takie pieniądze. I zwraca uwagę, a poza tym nikt go nie zazdrosci i nie podnosi ciśnienia u sąsiadów
~gronostaj
MG ZR
Samochód, który pokochałem, dla każdego, który chce się wyróżnić na drodze!
~bartek
MG ZR
Auto daje bardzo dużo frajdy z jazdy. Sztywne zawieszenie idealne na zakręty, niestety kosztem komfortu. Jest mocne, ale niestety przy większych prędkościach czuć, że to tylko pojemność 1.8. Usterek nie doświadczyłem przez dwa lata chyba że chodzi o części eksplatacyjne które normalnie się zużywaja typu: klocki hamulcowe, sprzęgło, olej silnikowy. Przy ostrej jeździe dużo pali. Ogólnie polecam
~marcin_kreczmer
Sedan 2.0 TD 111KM 82kW
MG ZS
Witam, posiadam MG już ponad 5 lat i muszę przyznać, że bywało różnie. Samo auto prezentuje ładnie i zwraca na siebie uwagę, ale ma też swoje wady
~practicator
MG F I
Kupując ten samochód trzeba być świadomym co się chce kupić, i co ten samochód ma do zaoferowania. Wrażenia z jazdy po krętych górskich drogach, w słońcu z wiatrem we włosach niezapomniane. Jednak samochód na miasto średnio się nadaje (trzeba pilnować żeby nic na wierzchu nie zoastawić) a już na mokrą, śliską zimę w naszym kraju zupełnie.
~krawiec_jasiek
MG F I
Roadster pełną parą. Szukałem wśród różnych samochodów tej klasie, ale żaden (porównywałem Z3, SLK, MX-5) nie daje tyle frajdy co MG.
~Marcin
MG F II
Bardzo sympatyczne autko. Napęd na tył oraz równy rozkład masy daje sportowe wrażenia.Jeśli ktoś chce kupić cabrio to tylko z Klimatyzacją!! Największa ściema jaką słyszałem to:\"po co klimatyzacja w kabriolecie\", a właśnie po to, że jak robi się za ciepło i słoneczko mocno świeci nam w główkę zamykamy dach włączamy klimę i jest przyjemnie chłodno.Bez klimy nawet zamknięty dach nie da nam takiej osłony przed temperaturą i słońcem jak normalne...
~Grzegorz
MG ZR
Fantastycznie, z wyjątkiem kilku zawstydzających usterek. Jeśli jednak człowiek się do nich "przyzwyczai" i chce po prost pojeździć, to w tej cenie nie ma innego, podobnie jeżdżącego, tak zestrojonego samochodu.