Ocena kierowcy - Mitsubishi 3000GT II Coupe

seba@optonline.net, 21 lat temu
Silnik 3.0 V6 24V 4x4 286KM 210kW
Rok produkcji 1997
Mitsubishi 3000GT II Coupe 3.0 V6 24V 4x4 286KM 210kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
http://www.superfura.pl/index.php?id=10456 http://www.superfura.pl/index.php?id=10447 moja fura jest identyczna tylo ze zielona a w nocy czarna.. nie da sie odroznic koloru ze to zielony w nocy..bardzo mi sie podoba ten kolor i srodek mam kremowy i tez ze skory jak to w vr4 a pozatym biale zegary, 3600 watt naglosnienie (2x1800 watt i do tego to co daja w standardzie w vr4 czyli infiniti) teraz zamierzam wymienic radio i dokupic progi i zderzaki.. oprocz tego chce jeszcze neoniki i to narazie bedzie wszystko) wiec caloksztalt oceniam na 5.. nie ma takiej chwili kiedy bym jechal i ludzie by sie nie spogladali kto jedzie.. a laski? majtki przez glowy sciagaja.. to wszystko
dla mnie w porzadku.. mam 97 vr4 i nie narzekam.. od 2 lat nie wlozylem w niego nic oprocz wymiany klockow i opon
zwlaszcza w zimie chodzi troszke ciezko. gdy jest cieplej nie ma zadnych problemow
dla mnie bez zarzutu.. naped na 4 kola i 4 kola skrecane i twarde zawieszenie sprawia ze samochod bardzo dobrze radzi sobie na zakretach i przy duzych szybkosciach
jestem wysoki wiec mi nic nie przeszkadza.. dla mnie wysmienicie tylko spoiler z tylu przeszkadza w spogladaniu kto jedzie za toba.. (chodzi o laseczki) :-)
nic dodac nic ujac..
a/c i ogrzewanie bez problemu.. ustawiasz temperaturke i jedziemy
jak na sportowe auto wysmienicie. pasazer.. hmm za czesto nie jezdze no prawie wogole ale tez nie mozna nazekac.. jest naprawde duzo miejsca
zwlaszcza jak wlaczysz glosna muzyke to na zewnatrz nic nie slychac.. wiec jak moglo by byc inaczej ?
zadziwilo mnie to ze auto z moca (ja go lekko przerobilem) prawie 400 km moze tak malo palic... no chyba ze przyciskam na kazdych swiatlach wtedy da sie odczuc to zuzycie paliwa.. jak na auto z taka moca daje 5 oczywiscie moglo by palic duzo mniej - to proste kazdy by chcial zeby palilo jak najmniej
cena nowego modelu to prawie 50.000 $ tzn nie produkuja juz 3000 gt a(ostatnie modele w 1999roku) ale cena byla wysoka i to bardzo no ale jest czym sie pokazac :-0
zadnych problemow, plastiki nie trzeszcza, fotele bardzo dobrze pasuja do ciala ogolnie to 5
wymiana akumulatora to chyba nie powazna usterka ?
Mitsubishi 3000GT II Coupe